Kalisz

Kalisz – MAREX – Partner Handlowy

ul. 3 Maja 14
62-800 Kalisz

tel. 62 501 82 92kom. 731 313 925

Więcej informacji
Kolejne polskie miasto może szukać swoich wymarzonych drzwi zewnętrznych w salonie Aluhaus! Kalisz już dziś może odwiedzać miejsce, w którym drzwi łączą nienaganną estetykę z praktycznością i najlepszą jakością wykonania. Czekają tutaj na Was także najróżniejsze akcesoria, które znacznie ułatwiają życie! Zainteresowani? Pełną ofertę drzwi, akcesoriów i nie tylko, znajdziecie na stronie Aluhaus. Nie zmienia to faktu, że warto odwiedzić nas w najbliższym salonie! Nasi eksperci z pewnością pomogą Wam z wyborem odpowiednich drzwi i dodatków. Jesteście z Kalisza? Świetnie! Czekamy na Was w naszym salonie!

FAQ: Oto pytania, które najczęściej zadawali mieszkańcy Kalisza

  1. Gdzie znajdę najbliższy salon Aluhaus? W zakładce “gdzie kupić?” na naszej stronie internetowej znajdziesz najbliższe salony, ich godziny otwarcia i numery kontaktowe.

  1. Czy zajmujecie się także stolarką okienną? W naszych salonach można kupić okna, ponieważ naszym partnerem handlowym jest Oknoplast, a jak wiadomo - to lider na rynku europejskim. Jaki z tego wniosek? W naszej ofercie znajdziecie tylko i wyłącznie najlepsze okna, które będą służyły bez zarzutu przez długie lata.

  1. Czy dowozicie i instalujecie zamówione drzwi? Klient nasz pan, więc jeżeli poprosicie o taką usługę to z pewnością ją otrzymacie. Co więcej, w Aluhaus można zamówić pomiar drzwi, dzięki czemu macie pewność, że w Waszych obliczeniach nie ma żadnych błędów. Nasi eksperci zadbają o to, by Wasze drzwi były idealnie dobrane, wymierzone i zamontowane, co przełoży się na zadowolenie przez długie lata!

  1. Jakie drzwi zewnętrzne do nowoczesnego domku? Polecamy drzwi z serii Tenvis. Zwłaszcza linie Intarsio i Classic mogą się Wam spodobać, ponieważ łączą w sobie niesamowite walory estetyczne, świetną jakość wykonania i niezawodną izolację termiczną. Przełoży się to nie tylko na poprawę wizualną, ale też większy komfort i mniejsze rachunki za ogrzewanie!
Wiemy, czego życzą sobie mieszkańcy woj. wielkopolskiego - sprawdź ofertę naszych drzwi zewnętrznych.
Przejdź do góry