Kalisz

Kalisz – MAREX – Partner Handlowy

ul. 3 Maja 14
62-800 Kalisz

tel. 62 501 82 92kom. 731 313 925

Więcej informacji

Trwałe i efektowne drzwi - Kalisz wie, gdzie je znajdzie!

Kolejne polskie miasto może szukać swoich wymarzonych drzwi zewnętrznych w salonie Aluhaus! Kalisz już dziś może odwiedzać miejsce, w którym drzwi łączą nienaganną estetykę z praktycznością i najlepszą jakością wykonania. Czekają tutaj na Ciebie nie tylko drzwi, ale także najróżniejsze akcesoria! Zainteresowany? Pełną ofertę drzwi, akcesoriów i nie tylko, znajdziesz na stronie Aluhaus. Nie zmienia to faktu, że warto odwiedzić nas w najbliższym salonie i zobaczyć drzwi na żywo! Kalisz doskonale wie już gdzie nas szukać! Nasi eksperci z pewnością pomogą Ci z wyborem odpowiednich drzwi i dodatków. Jesteś z Kalisza? Świetnie! W takim razie my i nasze drzwi czekamy na Ciebie w naszym salonie! A może Kalisz jest Ci obcy i jesteś tu przejazdem? Bez obaw - dzięki naszej zakładce ''jak dojechać?", bez trudu trafisz do salonu! Pokierujemy Cię prosto po Twoje wymarzone drzwi. To jak będzie? Kalisz nie może się już Ciebie doczekać, a nasze drzwi wprost wyrywają się do Ciebie z zawiasów! Kalisz to miasto, którego mieszkańcy cenią sobie wysoką jakość, miłą obsługę, przystępne ceny i doskonałe drzwi. Nasz salon i nasze drzwi wpisują się w to idealnie! Jeżeli jednak Kalisz to nie Twoje miasto, to w zakładce “gdzie kupić?” na naszej stronie internetowej, znajdziesz najbliższe salony pełne wysokiej jakości drzwi. Ich godziny otwarcia i numery kontaktowe sprawdzisz na naszej stronie. Twoje drzwi czekają, wystarczy, że po nie przyjedziesz! Zabierz swoje nowe drzwi do domu!

Kalisz prezentuje Ci drzwi, których potrzebujesz!

Drzwi to nie jedyna dziedzina, w której się rozwijamy. W naszych salonach można kupić nie tylko drzwi, ale także okna, ponieważ naszym partnerem handlowym jest Oknoplast, a jak wiadomo - to lider na rynku europejskim. Jaki z tego wniosek? W naszej ofercie znajdziecie tylko i wyłącznie najlepsze okna, które będą służyły bez zarzutu przez długie lata i to samo tyczy się drzwi i to bez względu na to, czy zdecydujesz się na zakup drzwi aluminiowych, czy na przykład drewnianych. W naszych salonach panuje jedna zasada - klient nasz pan, więc jeżeli poprosisz nas o to, abyśmy dowieźli i zamontowali zakupione przez Ciebie drzwi, to z pewnością podejmiemy się tego zadania i Twoje drzwi trafią do Ciebie raz dwa. Co więcej, w Aluhaus można zamówić pomiar drzwi, dzięki czemu zyskujesz pewność, że w obliczeniach nie będzie żadnych błędów. Nasi eksperci zadbają o to, by Twoje drzwi były idealnie dobrane, wymierzone i zamontowane, co przełoży się na zadowolenie przez długie, dłuugie lata! Doskonałe drzwi? Kalisz i Aluhaus! Zastanawiasz się, jakie drzwi zewnętrzne wybrać do nowoczesnego domku jednorodzinnego? Polecamy drzwi z serii Tenvis, co nie oznacza, że inne drzwi nie sprawdzą się w tym przypadku. Zwłaszcza linie Intarsio i Classic mogą Ci się spodobać, ponieważ łączą w sobie niesamowite walory estetyczne, świetną jakość wykonania i niezawodną izolację termiczną. Przełoży się to nie tylko na poprawę wizualną, ale też większy komfort i mniejsze rachunki za ogrzewanie! Takie drzwi to prawdziwa perełka na rynku. Pomyśl tylko o oszczędnościach, jakie pomogą Ci generować. Czy nie tak wyglądają drzwi idealne? Jeżeli jest to właśnie to, czego oczekujesz, to drzwi zewnętrzne - Kalisz. Czekamy tutaj na Ciebie!

Nasze drzwi Cię oczarują - postaw na Kalisz!

Jest coś, czego nie może zabraknąć w żadnym domu - mowa oczywiście o porządnych i gwarantujących bezpieczeństwo drzwiach. Do wyboru drzwi powinieneś podejść rozważnie i wybrać te drzwi, które sprawdzą się najlepiej i spełnią wszystkie Twoje wymagania. Nie ulega wątpliwości, że nasze drzwi znacząco wyróżniają się na rynku i Kalisz doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Jest to spowodowane tym, że wkładamy mnóstwo czasu, uwag i serca w cały proces tworzenia naszych drzwi. Kalisz o tym wie. Chcemy, aby spełniały one swoje zadanie w jak najlepszy sposób, przez długie długie lata. To niezwykle istotna kwestia, ponieważ drzwi nie są małym wydatkiem. Decydując się na ich zakup zakładamy, że będą służyć nam przez wiele lat i właśnie dlatego powinieneś postawić na drzwi wysokiej jakości, które Ci to zapewnią. Jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne, Kalisz doskonale wie, gdzie się udać, aby dokonać właściwego wyboru. Jesteśmy przekonani, że całkowicie pochłonie Cię nasza bogata i szeroka oferta, którą przygotowaliśmy i którą w dodatku stale uzupełniamy i rozwijamy o kolejne modele drzwi. Kalisz wie, że warto na nas postawić. Jeżeli obawiasz się o montaż drzwi, to z radością Cię uspokoimy. Możesz być pewien, że nasz zespół wykwalifikowanych fachowców z przyjemnością pomoże Ci zamontować Twoje nowe drzwi w szybki i prosty sposób. Jeżeli tylko tego chcesz, to przywieziemy Twoje drzwi, zamontujemy oraz udzielimy wszelkich rad odnośnie ich konserwacji i odpowiedniego dbania o nie. Kalisz chętnie korzysta z naszej pomocy przy doborze i montażu drzwi. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze drzwi spełniały wszelkie wymagania naszych klientów i Kalisz bez wątpienia to docenia! To jak? Twoje nowe drzwi czekają! Kalisz też już na Ciebie czeka!