Leszno

Interesują Cię drzwi, które doskonale zgrają się z aranżacją domu? A może wolisz postawić na całą gamę nowoczesnych zabezpieczeń? Nie musisz się martwić – wszystko to znajdziesz w drzwiach zewnętrznych od Aluhaus. Nasi projektanci dają Ci możliwość pełnej ekspresji i wyrażenia siebie. Dzięki całej gamie wzorów, kolorów, czy możliwości technicznych możesz stworzyć swój wymarzony model. Nieważne, czy stawiasz na funkcjonalność, ekskluzywny design czy trwałość – w Aluhaus znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne zadaliście nam w Lesznie?

  1. Gdzie znajdę paletę kolorów, w jakich mogę zamówić wasze drzwi Elite? Całą paletę kolorów, w jakich możemy dla Ciebie wykonać drzwi zewnętrzne, zawarliśmy w Katalogu, który znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce „Home”. Pamiętaj, że oprócz kolorów standardowych, jakie posiadamy w swojej ofercie, mamy również grupę Decoral. Materiały należące do tej grupy zostają poddane specjalnemu procesowi fizyczno-chemicznemu, który stosujemy, aby móc maksymalnie dopasować do siebie wygląd drzwi i okien.

  1. Czym jest „Konfigurator drzwi”? Z myślą o Klientach, którzy szukają indywidualnych i niestandardowych rozwiązań aranżacyjnych, przygotowaliśmy program, dzięki któremu każdy może samodzielnie zaprojektować swoje wymarzone drzwi zewnętrzne. Bazując na udostępnionym przez nas rozwiązaniom, sam dokonujesz wyboru, jak chcesz, abyśmy stworzyli drzwi do Twojego domu. Dajemy Ci możliwość wyboru modelu drzwi, wymiarów, umiejscowienia przeszkleń, naświetli, aplikacji, pochwytów, kolorów i innych opcji, w tym np. zabezpieczeń i rodzaju zamka. Całość możesz obejrzeć na elewacji, dzięki czemu będziesz wiedzieć, jak Twój projekt prezentuje się na tle domu.

  1. Czy mogę u was zamówić drzwi z numerem domu? Jak najbardziej! W Aluhaus jesteśmy przygotowani na takie zamówienia. Numery domów są przecież jednym z elementów wzbogacających wygląd drzwi, a jednocześnie mającym zastosowanie praktyczne. Dlatego osadzamy je w powierzchni panelu i licujemy z blachą aluminiową na Twoją prośbę. To pozwala na łatwe utrzymanie drzwi zewnętrznych w czystości.

  1. Czy jest możliwość zamontowania drzwi zewnętrznych w taki sposób, aby zawiasy były niewidoczne? Oczywiście. Z myślą o Klientach, którzy chcieliby takie rozwiązanie zastosować w swoich drzwiach zewnętrznych, do naszej oferty dodaliśmy możliwość instalacji zawiasów chowanych. Te regulowane są w trzech płaszczyznach. Ich użycie dodaje walorów estetycznych drzwiom, ponieważ okucia nie są widoczne ani od strony zewnętrznej, ani wewnętrznej.
Przejdź do góry