Jawor

Jawor – DOM-BUD – Partner Handlowy

ul. 1 Maja 6
59-400 Jawor

tel. 76 870 71 50

Więcej informacji
Pora na nowe drzwi zewnętrzne? Długo szukasz odpowiedniego modelu, bo oczekujesz od swoich drzwi naprawdę wiele? Podzielamy to podejście - w końcu drzwi zewnętrzne będą towarzyszyć nam przez długie lata. Dlatego też warto stawiać tylko i wyłącznie na sprawdzone i zaufane marki. Drzwi zewnętrzne? Tylko i wyłącznie te od Aluhaus! Jawor może już dziś zwrócić się do nas po nowe drzwi, które nie zawiodą, zarówno pod względem jakości, funkcjonalności, jak i ogólnej estetyki. W nowym salonie znajdziecie także najróżniejsze akcesoria do naszych kultowych drzwi z serii Tenvis i Elite. To nie wszystko! Chcecie poznać pełną ofertę? Odwiedźcie naszą stronę internetową i najbliższy salon - na pewno nie pożałujecie!

FAQ: Sprawdź, co najbardziej interesuje mieszkańców Jawora

  1. Jak znajdę najbliższy salon Aluhaus? Wystarczy, że odwiedzisz stronę Aluhaus.com.pl, wejdziesz w zakładkę “gdzie kupić?” i sprawdzisz swoją lokalizację! Natychmiast pokażą Ci się najbliższe salony, godziny otwarcia, numery telefonów i adresy e-mail.

  1. Jakie drzwi do małego domu jednorodzinnego? Szczególnej uwadze polecamy drzwi z serii Elite - zwłaszcza linie Classic i Natura. Odznaczają się one nienaganną estetyką, zachowując przy tym wysoką funkcjonalność i doskonałą izolację termiczną, co pozytywnie przełoży się na opłaty za ogrzewanie.

  1. Jak zamówić pomiar drzwi zewnętrznych? Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz. Wszystkie niezbędne dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie internetowej, w zakładkach “kontakt” oraz “gdzie kupić?”. Możesz także poprosić o taką usługę w naszym salonie.

  1. Co to konfigurator drzwi? To narzędzie dostępne na naszej stronie, dzięki któremu szybko i łatwo stworzysz niestandardowy model, który potrzebujesz. TO narzędzie sprawdza się w przypadku niecodziennych zamówień lub gdy klient poszukuje czegoś szczególnego.

  1. Czy kupię u Was także drzwi tarasowe? Tak, w naszej ofercie znajdują się również drzwi tarasowe. Pełną ofertę na te modele znajdziecie na stronie internetowej w zakładce “drzwi tarasowe”. Warto także odwiedzić najbliższy salon - tam nasi eksperci z pewnością pomogą wybrać najbardziej odpowiednie modele!
Zobacz, w jakich miastach z woj. dolnośląskiego działają nasi partnerzy handlowi: Gryfów Śląski, Dzierżoniów, Świdnica, Wrocław, Żmigród.