Żmigród

Żmigród – PASZKIEWICZ – Partner Handlowy

ul. Wrocławska 11
55-140 Żmigród

tel. 71 385 40 12

Więcej informacji
Drzwi Aluhaus wyróżniają się na absolutnie każdym polu: od innowacyjności, przez niebanalną i wyróżniającą się estetykę, aż po jakość oraz dbałość wykonania. Wykorzystywane przez nas wysokogatunkowe aluminium zapewnia wysoką niezawodność i szerokie możliwości konstrukcyjne. Zwłaszcza że nasi projektanci stale udoskonalają kolejne rozwiązania, tworząc drzwi zewnętrzne, które nie mają sobie równych w całej Europie. Interesuje Cię najwyższa jakość? W takim razie doskonale trafiłeś!

FAQ: Jakie pytania kierowali do nas mieszkańcy Żmigrodu?

  1. Z jakiego tworzywa robione są aplikacje na waszych drzwiach?Aplikacje na drzwi zewnętrzne tworzone są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Jest ona odporna na nawet najbardziej niekorzystne warunki atmosferyczne. Licujemy je z powierzchnią panelu, dzięki czemu drzwi można łatwo utrzymać w czystości. Niwelujemy tym samym obecność różnego rodzaju ostrych krawędzi, które mogłyby stanowić zagrożenie dla najmłodszych domowników. W wybranych modelach drzwi możemy zamontować również aplikacje trójwymiarowe.

  1. Czy w Żmigrodzie znajdę wasz salon?Jak najbardziej. W Twojej miejscowości posiadamy partnera handlowego, którego salon mieści się na ul. Wrocławskiej 11. Czynny jest w dni powszednie od godziny 9:00 do 17:00, a w soboty od 9:00 do 13:00. W razie problemu z dojazdem możesz skorzystać z mapy, którą znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce „Jak dojechać” lub przejrzeć ofertę bez wychodzenia z domu. Wszystkie modele drzwi i akcesoria szczegółowo opisaliśmy w naszym katalogu online.

  1. Czy w waszej ofercie znajdę zabezpieczenie drzwi, które otwiera również bramę wjazdową?Jeżeli interesuje Cię otwieranie bramy za pomocą przekaźnika, do gustu powinna przypaść Ci klawiatura numeryczna, którą posiadamy w swojej ofercie. Kontrola dostępu odbywa się za pomocą kodu 4-6 cyfrowego. Dostępna jest u nas wersja z dwoma przekaźnikami (np. do bramy) oraz wejściem do centrali alarmowej. W przypadku manipulacji przez nieautoryzowaną osobę klawiatura uruchamia mechanizm blokujący.

  1. Na jakich modelach pochwytów do drzwi można u was zainstalować sensor dotykowy?Sensor dotykowy możemy zainstalować na życzenie Klienta w pochwycie Q35 oraz Q10 (przy zamówieniu drzwi Elite) i Q10 (przy zamówieniu drzwi Tenvis). Wygląd wyżej wymienionych pochwytów oraz wymiary możesz znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce „Akcesoria”. Możesz się również bezpośrednio z nami skontaktować.
Przejdź do góry