Wrocław

Wrocław – PASZKIEWICZ – Partner Handlowy

ul. Legnicka 62
54-204 Wrocław

tel. 71 724 50 20

Więcej informacji
Wrocław – WTM – Partner Handlowy

Jana Długosza 31, 39 lok.4
51-162 Wrocław

71 715 95 30

Więcej informacji
Wrocław – WTM – Partner Handlowy

ul. Zwycięska 9-23 lok. 6
53-033 Wrocław

71 759 15 22

Więcej informacji
Pora na nowe drzwi zewnętrzne? Wrocław może w takiej sytuacji liczyć na Aluhaus! W salonie znajdziecie najpopularniejsze modele Tenvis i Elite, najlepsze akcesoria i doświadczonych ekspertów. Dzięki najwyższej jakości materiałów i precyzyjnemu wykończeniu mamy pewność, że produkty, które Ci oferujemy, są po prostu niezawodne. Co więcej, dokładamy wszelkich starań, byś był zadowolony z jakości naszych usług. Dlatego też zawsze możesz poprosić o profesjonalny pomiar, transport czy montaż drzwi. W końcu to inwestycja na długie lata - dobrze, jeżeli będzie odwdzięczać się bezawaryjnością!

FAQ: O co pytali nas mieszkańcy Wrocławia?

  1. Jakie drzwi do domu jednorodzinnego?Przy klasycznych budynkach najlepiej sprawdzają się modele Elite - zwłaszcza z serii Classic i Inox. Podkreślają to, co najlepsze w ponadczasowym charakterze i dodają majestatu bez zbędnego przepychu czy tandety. Drzwi Tenvis sprawdzą się natomiast w nowoczesnych lub minimalistycznych domach. Nasza linia Classic tych modeli cieszy się ogromną popularnością. Być może to wybór właśnie dla Ciebie?

  1. Jak działa czytnik RFID z Aluhaus?Podobnie jak same drzwi - odznacza się najwyższą jakością wykonania. Każdy, kto zakupił lub planuje zakupić takie zabezpieczenie dla swoich drzwi, może być pewny najwyższych standardów. Proste w obsłudze, niezwykle szybkie i niemożliwe do sforsowania dla zwykłych włamywaczy, czytniki RFID to świetny pomysł na zabezpieczenie swojego domu. Czytnik jest w stanie zapamiętać aż 150 użytkowników - wystarczy dla każdego, komu chcesz powierzyć dostęp do swojego domu.

  1. Jak ozdobić swoje drzwi?W Aluhaus znajdziesz wiele różnych propozycji, które pomogą w tym zadaniu. Na szczególną uwagę zasługują nasze naświetla boczne i pochwyty. To prosty sposób, by nadać drzwiom wejściowym zupełnie inny, wyjątkowy charakter.

  1. Jak skorzystać z konfiguratora drzwi?Narzędzie jest proste i intuicyjne. Wystarczy zacząć i postępować zgodnie z instrukcją, krok po kroku. Kreowanie własnych drzwi zaczyna się od ustalenia typu drzwi oraz odpowiedniego wymiaru. Kolejne kroki pozwalają ingerować w coraz mniejsze detale, dzięki czemu każdy klient dostaje dokładnie to, czego chce i potrzebuje.