Gryfów Śląski

Strona główna/Gryfów Śląski
Gryfów Śląski – REMBUD – Partner Handlowy

ul. Kolejowa 10
59-620 Gryfów Śląski

tel. 75 781 42 25

Więcej informacji
Dla każdego, kto szuka nowych drzwi mamy coś specjalnego - wyjątkowe i niezawodne drzwi wejściowe. Gryfów Śląski może od dziś wybierać spośród wielu najróżniejszych modeli, serii i linii. Dokładnie! Od dziś można nas znaleźć także w Gryfowie Śląskim! To kolejny polski salon Aluhaus, w którym czekają na Was drzwi wejściowe, które sprostają najśmielszym oczekiwaniom! Zainteresowani? Koniecznie odwiedźcie najbliższy salon, wybierzcie wymarzone drzwi i niczym się nie martwcie! Nasi eksperci zadbają o to, by wszystko było dopasowane i odpowiednio dobrane - w końcu drzwi zewnętrzne to zakup na lata!

FAQ: Takie pytania zadawali mieszkańcy Gryfowa Śląskiego

  1. Jak zamówić pomiar drzwi? Wystarczy, że zadzwonicie do nas i umówimy się na konkretny termin. Możecie także wysłać do nas wiadomość poprzez stronę internetową lub poprosić o taką usługę na miejscu, w salonie!

  1. Gdzie znajdę salon Aluhaus? Na stronie internetowej Aluhaus.com.pl, w zakładce “gdzie kupić?” znajdziecie wszystkie niezbędne informacje o najbliższych salonach. Będą tam nie tylko adresy, ale też numery kontaktowe.

  1. Jakie drzwi do nowoczesnego domu jednorodzinnego? W nowoczesnych domach idealnie sprawdzają się modele Tenvis. Szczególnie mogą zainteresować Was linie Classic i Intarsio. Możecie obejrzeć je na naszej stronie internetowej, w zakładce “drzwi” lub w salonie!

  1. Dostanę w Aluhaus naświetla boczne? Tak! Pełną ofertę dodatków i akcesoriów znajdziecie w zakładce “akcesoria” na naszej stronie internetowej. Warto także odwiedzić najbliższy salon - tam wykwalifikowana kadra z pewnością doradzi i pomoże wybrać najlepsze dodatki.
Przejdź do góry