Jasło

Jasło – SAM-BUD – Partner Handlowy

ul. 3 Maja 110
38-200 Jasło

tel. 13 446 95 40

Więcej informacji
Jasło może od dziś szukać wymarzonych drzwi zewnętrznych w salonie renomowanej marki Aluhaus. Co to oznacza dla konsumentów? Przede wszystkim harmonię pomiędzy doskonałą jakością i nienaganną estetyką. Wybierając nasze drzwi zawsze stawiasz na materiały i wykonanie najwyższej klasy. A co z gustami? Bez obaw! Zarówno w ofercie na drzwi Elite, jak i Tenvis znajdziecie najróżniejsze linie, wzory i kolory, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać swoje wymarzone drzwi. Brzmi pięknie? Koniecznie odwiedź naszą stronę internetową i odwiedź najbliższy salon Aluhaus!

FAQ: Takie pytania zadawali nam mieszkańcy Jasła

  1. Czy znajdę salon Aluhaus za granicą? Tak! I to nie jeden! Aluhaus to 3000 salonów w 13 krajach. Chcesz wiedzieć czy w swojej okolicy znajdziesz jeden z trzech tysięcy salonów? Po prostu odwiedź naszą stronę internetową, kliknij w zakładkę “gdzie kupić?” - gotowe! W ten sposób znajdziesz wszystkie salony w okolicy, godziny otwarcia i numery kontaktowe.

  1. Zajmujecie się także stolarką okienną? W naszej ofercie znajdują się także okna ponieważ jesteśmy partnerem handlowym Oknoplastu. Jak wiadomo, to lider na rynku europejskim, więc gwarantujemy naszym klientom pełne zadowolenie z zakupów!

  1. Czy czytnik linii papilarnych z oferty Aluhaus jest bezpieczny? W przypadku akcesoriów zapewniamy skuteczność i niezawodność wszystkich akcesoriów z serii “bezpieczne drzwi”. Nasze czytniki linii papilarnych były poddawane testom, które znacznie wykraczają poza standardy szeroko rozumianego bezpieczeństwa wśród antywłamaniowych systemów. Co więcej, można korzystać także z aplikacji mobilnej w obrębie zasięgu bluetooth, co jeszcze zwiększa kontrolę nad własnymi drzwiami. Jeżeli chodzi o sam czytnik, to jest on w stanie zapamiętać do 99 różnych palców - to aż nadto, by każdy członek rodziny mógł zeskanować swój odcisk.

  1. Jakie drzwi do mieszkania w bloku? Do mieszkań w blokowiskach polecamy drzwi z serii Tenvis. Zwłaszcza linia Groove może przypaść do gustu, ponieważ odznacza się minimalizmem i niezawodnością. Kolejną zaletą jest szczelność drzwi - zarówno termiczna, jak i dźwiękowa.
Oto inne miasta, w których znajdziesz naszych partnerów: Przeworsk, Sanok, Mielec.