Mielec

Mielec – ZDZIEBKO ANDRZEJ – Partner Handlowy

Rynek 7
39-300 Mielec

tel. 17 583 09 14

Więcej informacji
Planujesz remont mieszkania? Szukasz drzwi zewnętrznych aluminiowych? Doskonale trafiłeś! W ofercie sklepu Aluhaus znajdziesz najlepsze drzwi w przystępnych cenach. To prawdziwa gwarancja, że będziesz zadowolony. Nie możesz pozwolić, żeby do mieszkania dostawało się zimne powietrze! Chcesz zmniejszyć rachunki za ogrzewanie? Postaw na drzwi Aluminiowe Aluhaus. Nie bez powodu są wybierane do domów energooszczędnych i pasywnych. Z nami zadbasz o komfort swojej rodziny. Zobacz już teraz, gdzie znajdziesz drzwi zewnętrzne Mielec na naszej stronie!

FAQ: O to w Mielcu pytaliście najczęściej

  1. Czy drzwi aluminiowe cechuje dobra izolacja akustyczna? Gwarantujemy, że dostępne w ofercie drzwi aluminiowe cechują doskonałe parametry izolacji akustycznej. Dlaczego jesteśmy tego pewni? W produkcji używamy najwyższej klasy uszczelek i wypełnień, które pochłaniają fale dźwiękowe. To sprawia, że odgłosy z klatki schodowej już nigdy nie przerwą Twojego odpoczynku.

  1. W jakie dni Wasze salony są otwarte? Dni i godziny, w jakie możesz przyjść do naszego sklepu, znajdziesz na stronie. Śmiało sprawdź już teraz i odwiedź nasz salon. Eksperci chętnie Ci doradzą i pomogą podjąć decyzję. Gwarantujemy, że wizyta będzie udana!

  1. Jakie modele drzwi aluminiowych znajdę w Aluhaus? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ w ofercie Aluhaus znajdziesz drzwi pasujące do każdego wnętrza. Jeśli szukasz drzwi do dynamicznego, nowoczesnego wystroju, rzuć okiem na linię Intarsio. Klasyczny wystrój mieszkania? Twoją uwagę przykuje linia Natura! Wybór jest ogromny, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziesz model idealny dla Twojego wnętrza.

  1. W czym drzwi aluminiowe są lepsze od drewnianych? Drzwi aluminiowe i drewniane cechuje doskonała wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i upływ czasu. Z pewnością długo przetrwają w doskonałym stanie. Oba rodzaje są energooszczędne i izolują przed głośnymi dźwiękami z klatki schodowej. Różnica polega na tym, że drzwi drewniane wymagają konserwacji. O drzwiach aluminiowych można śmiało powiedzieć, że są bezproblemowe, nie wymagają konserwacji, a do ich czyszczenia nie musisz używać specjalnych detergentów.