Przeworsk

Strona główna/Przeworsk
Przeworsk – STYLBUD – Partner Handlowy

ul. Konopnickiej 15
37-200 Przeworsk

tel. 16 648 40 91

Więcej informacji
Planując zakup drzwi zewnętrznych, powinieneś pamiętać, że dokonujesz inwestycji na lata. Dlatego decydując się na odpowiedni model, musisz przede wszystkim zwrócić uwagę, na jakość wykonania. W Aluhaus stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania, które cechują się najwyższą jakością. Nasze drzwi zewnętrze ochronią Twój dom nie tylko przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi, ale również przed nieproszonymi gośćmi. Wszystko to dzięki dokładnie przemyślanym projektom, w których postawiliśmy nie tylko na dobry design i wysoką izolacyjność cieplną, ale przede wszystkim na dobór użytych materiałów i odpowiednich zabezpieczeń. Dzięki temu produkty Aluhaus cieszą się niezawodnością już 25 lat!

FAQ: Jakie pytania dotyczące drzwi zewnętrznych zadaliście nam w Przeworsku?

  1. Jakie akcesoria do drzwi zewnętrznych posiadacie w swojej ofercie? Lista proponowanych przez nas akcesoriów jest długa. Znajdziesz w niej m.in. różnego rodzaju pochwyty do drzwi, zabezpieczenia, naświetla, i samozamykacze. Pełną ofertę znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce „Akcesoria”. Tam szczegółowo opisujemy wszystkie dostępne w naszym sklepie dodatki do drzwi zewnętrznych. W razie jakichkolwiek pytań możesz wysłać nam zapytanie na stronie lub zadzwonić do najbliższej placówki.

  1. Jakie zasuwnice oferujecie w swoim sklepie? W naszym sklepie znajdziesz kilka modeli zasuwnic. Już wersja podstawowa posiada ryglowanie automatyczne. W zależności od Twoich potrzeb możemy zamontować w drzwiach zasuwnice Automatic A2, A3 lub A4. Każda z nich charakteryzuje się innym poziomem rozbudowania. Zasuwnice Automatic A2 posiadają wyzwalacze, które pozwalają domknąć wraz ze skrzydłem, aby zamknąć dom. Model A3 posiada kolejny punkt poniżej kasety głównej zamka, a model A4, najbardziej skomplikowany, ma wbudowane podwójne kasety ryglujące.

  1. Czy wasze drzwi zewnętrzne są przyjazne dla środowiska? Jak najbardziej. Nasze produkty to idealny wybór dla osób, które szczególnie cenią sobie ekologiczne rozwiązania aranżacyjne. Stolarka Aluhaus może być bowiem w 100% odzyskana jako surowiec wtórny, bez jakichkolwiek strat jakościowych. To nasz wkład w ekologię i ochronę wspólnego dobra, jakim jest nasza planeta.

  1. Jaką gwarancję dajecie na wasze drzwi zewnętrzne? W Aluhaus oferujemy niezawodne działanie przez długi czas. Zamawiając u nas drzwi zewnętrzne, dostaniesz 5 lat gwarancji na stolarkę i aż 10 lat gwarancji na powłokę lakierniczą. Dzięki temu będziesz mógł ze spokojem użytkować nasze produkty przez długie lata. Aluhaus to niezawodność i najwyższa jakość.
Podkarpacie wyposażone w drzwi zewnętrzne Aluhaus. Zobacz, co jeszcze możesz znaleźć w naszej ofercie.
Przejdź do góry