Sanok

Sanok – TRAF – Partner Handlowy

ul. Rymanowska 34
38-500 Sanok

tel. 13 460 10 13

Więcej informacji
Szukasz drzwi, które oprócz doskonałego designu mają świetne parametry izolacji cieplnej? Doskonale trafiłeś! Najwyższej jakości drzwi aluminiowe znajdziesz w ofercie Aluhaus. Drzwi zewnętrzne to nie tylko wizytówka Twojego domu. Pamiętaj, że od nich zależy Twój komfort i wysokość rachunku za ogrzewanie. Postaw na sprawdzone rozwiązania i wysoką jakość! Co więcej, drzwi zewnętrzne aluminiowe cechuje świetna izolacja akustyczna. To niezwykle istotne dla Twojego komfortowego odpoczynku. Gdzie znajdziesz doskonałe drzwi zewnętrzne? Sanok już wybrał Aluhaus!

FAQ: O to pytacie najczęściej w Sanoku

  1. Czym różnią się drzwi aluminiowe od drewnianych? Drzwi aluminiowe, podobnie jak drewniane cechuje bardzo wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Nie pozwalają na przenikanie chłodnego powietrza i zapewniają izolację akustyczną. Jeszcze do niedawna mówiło się, że drzwi drewniane lepiej pasują do klasycznego wnętrza. To już nieaktualne! Szeroka oferta drzwi aluminiowych pozwala dopasować je do klasycznego i nowoczesnego wnętrza. Główną różnicą między drzwiami aluminiowymi a drewnianymi jest fakt, że drzwi aluminiowe są łatwiejsze w konserwacji i nie wymagają używania specjalnych detergentów.

  1. Gdzie znajdę wasz salon w Sanoku? Rzuć okiem na naszą stronę! Znajdziesz tam mapkę, na której jest zaznaczony nasz salon. Oprócz tego znajdziesz tam informacje, takie jak godziny i dni, w których salon jest otwarty. Śmiało wpadnij do nas, chętnie Ci doradzimy i rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

  1. Czy macie w ofercie modele do klasycznego wnętrza? Wiemy, że drzwi muszą pasować zarówno do wystroju, jak i Twojego charakteru. Z tego powodu, mamy naprawdę szeroki wybór drzwi aluminiowych. Niezależnie, czy chcesz postawić na model klasyczny, czy bardziej ekstrawagancki u nas znajdziesz to, czego szukasz! Szukasz klasycznych drzwi? Świetnie! Drzwi Elite są dla Ciebie, zwróć uwagę szczególnie na linię Classic!

  1. Czy znajdę wasz sklep również poza granicami Polski? Oczywiście, że tak! Na ten moment prowadzimy salony w 13 krajach, więc śmiało wejdź na naszą stronę i zobacz, gdzie jest najbliższy salon. Może jest bliżej, niż Ci się wydaje? Co więcej, znajdziesz tam również godziny i dni otwarcia. Rzuć okiem już teraz!
Przejdź do góry