Góra Kalwaria

Góra Kalwaria – OknaGK- Partner Handlowy

Dominikańska 32a
05-530 Góra Kalwaria

tel. 783 835 958

Więcej informacji
Pora na nowe drzwi zewnętrzne? Góra Kalwaria może już odwiedzać nowy salon Aluhaus, gdzie na każdego czekają wyjątkowe drzwi, które sprostają wszystkim wymaganiom. Skąd ta pewność? 25 lat na rynku sprawiło, że drzwi zewnętrzne nie mają przed nami żadnych tajemnic, dzięki czemu klienci dostają dokładnie to, czego potrzebują. Co więcej, dziesiątki salonów w Polsce i tysiące w 13 różnych krajach dają możliwości, by dokładnie wysłuchać klientów i stworzyć idealną ofertę. Brzmi jak bajka? Odwiedź salon Aluhaus w Górze Kalwarii i przekonaj się sam! Jesteś z innego miasta? Nie szkodzi, na stronie znajdziesz najbliższy salon. Do zobaczenia w Aluhaus.

FAQ: Pytania, które najbardziej interesowały mieszkańców Góry Kalwarii

  1. Gdzie mogę znaleźć najbliższy salon Aluhaus? Odwiedź naszą stronę internetową i przejdź do zakładki “gdzie kupić?”. Znajdziesz tam najbliższe salony, godziny otwarcia i numery kontaktowe.
  2. Można u Was kupić akcesoria do drzwi Tenvis? Tak. W Aluhaus sprzedajemy nie tylko drzwi, ale też wszystkie niezbędne akcesoria. Na naszej stronie, w zakładce “akcesoria” znajdziecie wszystkie dostępne akcesoria, które można zamówić online. Możesz także odwiedzić nasz salon w Górze Kalwarii i obejrzeć interesujące Cię akcesoria. Jeżeli nie ma ich na wystawie - zapytaj naszych sprzedawców! Być może mamy je w magazynie lub możemy je dla Ciebie szybko sprowadzić.
  3. Jakie drzwi do domu jednorodzinnego? W ofercie mamy modele Tenvis i Elite. Pod względem jakości i funkcjonalności każdy będzie zadowolony, bez względu na to, jaki model wybierze. Dlatego też kluczowym elementem jest charakter domu i własne preferencje! Modele Tenvis idealnie sprawdzają się w nowoczesnych domkach, a Elite w klasycznych konstrukcjach.
  4. Jak zamówić pomiar drzwi? Możesz zamówić taką usługę przez telefon, stronę internetową lub na miejscu - w salonie. Wszystkie niezbędne informacje i dane kontaktowe znajdziecie na stronie internetowej Aluhaus w zakładce “gdzie kupić?”.
  5. Czy dowozicie drzwi do domu? Tak, możemy przywieźć i zainstalować kupiony przez Ciebie model. Z nami klient nie musi się niczym przejmować.
  Zastanawiasz się, w jakich miastach z woj. mazowieckiego możesz znaleźć naszą ofertę? Zobacz: Legionowo, Radom, Ciechanów, Grodzisk Mazowiecki.