Drzwi zewnętrzne Radom

Radom – GĘBCZYK – Partner Handlowy

ul. Waryńskiego 10
26-600 Radom

tel. 48 383 60 65

Więcej informacji
Radom – NOVA-BUD – Partner Handlowy

ul.Warszawska 156
26-600 Radom

tel. 730 281 334

Więcej informacji
Pora na nowe drzwi zewnętrzne? Radom już wie, gdzie znaleźć najlepsze! Oferta, którą dla Was przygotowaliśmy zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Dlatego też jesteśmy pewni swego i z największą radością przedstawiamy Wam najnowsze kolekcje ponadczasowych Elite i stylowych Tenvis! Drzwi to w końcu inwestycja na długie lata - warto więc postawić tylko i wyłącznie na najlepsze egzemplarze. Te, które znajdziecie w Radomskim salonie to połączenie najwyższej jakości materiałów, perfekcyjnego wykonania i nienagannej estetyki! A stosunek jakości do ceny? Jest wręcz fenomenalny - to jeden z głównych powodów, który stale przyciąga nowych klientów w do naszych salonów. My natomiast chcąc się Wam odwdzięczyć za zaufanie, którym nas ciągle obdarzacie - tworzymy coraz to nowsze oferty, które, mamy nadzieję, trafiają w gust każdego!

FAQ: O co pytali nas mieszkańcy Radomia?

  1. Jak znaleźć najbliższy salon? Nic prostszego! Wystarczy wejść na stronę aluhaus.com.pl i znaleźć zakładkę “gdzie kupić?”. W tym miejscu znajdziecie wszystkie salony Aluhaus w okolicy, niezbędne dane kontaktowe i godziny otwarcia. To co, widzimy się na miejscu?

  1. Czytnik RFID czy skaner linii papilarnych? Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. My możemy jedynie zagwarantować, że niezależnie od tego, co wybierzecie - sprzęt będzie działał bez zarzutu. Wszystkie akcesoria, które znajdują się w naszej ofercie, musiały przejść szereg badań i testów by CAŁKOWICIE wykluczyć możliwość złamania blokady. Dlatego też zarówno czytnik RFID, jak i skaner dadzą radę! Nasze czytniki potrafią zapamiętać nawet 150 użytkowników, a skaner do 99 palców! Wniosek? Nie musicie się martwić o to, jak liczna jest rodzina! Każdy się załapie!

  1. Jakie drzwi Tenvis do blokowiska? W blokach szczególnie dużą popularnością cieszy się linia INOX, która łączy w sobie cechy minimalistycznego piękna z ponadczasowym charakterem. Co do funkcjonalności - drzwi zapewnią pełną izolację. Mieszkanie pozostanie ciepłe, co przełoży się także na rachunki za ogrzewanie!

  1. Zajmujecie się także stolarką okienną? Jesteśmy partnerem handlowym Oknoplastu, więc w naszej ofercie znajdziecie również okna. Jak powszechnie wiadomo, Oknoplast to lider - nie tylko na rynku polskim, ale także europejskim. Dlatego też z czystym sumieniem możemy oferować je w naszych salonach - są perfekcyjne w każdym calu!
  Jeśli mieszkasz w woj. mazowieckim to dobrze trafiłeś. W Aluhaus znajdziesz najlepsze drzwi zewnętrzne. Kliknij i obejrzyj wszystkie warianty produktowe.