Ciechanów

Strona główna/Ciechanów
Ciechanów – ŚWIAT OKIEN – Partner Handlowy

ul. Pułtuska 82
06-400 Ciechanów

tel. 23 673 31 79

Więcej informacji
Rozglądasz się za nowymi drzwiami? Chcesz znaleźć dobre, solidne, a przy tym estetyczne drzwi zewnętrzne? Ciechanów zgłasza pełną gotowość, już nie musisz szukać, bo trafiłeś idealnie! Aluhaus przygotował ofertę, która zadowoli każdego, nawet największego eksperta. Co zrobić, żeby wybrać odpowiednie drzwi, które będą niezawodne przez długie lata? Nic prostszego! Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i korzystać do woli! Najlepsze produkty, fachowa pomoc i sprawna obsługa. Ciechanów może liczyć na wszystko, co najlepsze. W końcu jesteśmy Aluhaus. Drzwi to nasza pasja, robimy to, co lubimy i dlatego jesteśmy najlepsi!

FAQ: O co najczęściej pytają mieszkańcy Ciechanowa?

  1. Gdzie mogę Was znaleźć? Jesteśmy już w całej Polsce! Na stronie internetowej, w zakładce “Gdzie kupić” znajdziesz wszystkie nasze salony, w tym ten z Ciechanowa. Mieszkańcy tego miasta mogą nas odwiedzać w salonie partnera handlowego - Świat Okien Oknoplast.

  1. Czy współpracujecie z Oknoplastem? Tak jest! Oknoplast to nasz partner handlowy, dlatego klienci zawsze mają pewność, że produkty i usługi stoją na najwyższym, europejskim poziomie.

  1. Czy dostanę u Was niestandardowe drzwi? Wybierając Aluhaus nie musisz martwić się o to, że nie znajdziesz odpowiednich drzwi. Zawsze możesz skorzystać z naszego urządzenia: konfiguratora aluminiowych drzwi zewnętrznych, dzięki któremu zaprojektujesz dokładnie to, czego potrzebujesz.

  1. Jak sprawdzić dostępność produktów? Wystarczy, że odwiedzisz jeden z naszych salonów, zadzwonisz do nas, napiszesz maila lub wyślesz wiadomość przez stronę internetową. Pamiętaj, że w razie braku odpowiednich drzwi w magazynie, zawsze możesz zapytać o ich dostępność w przyszłości i zarezerwować odpowiedni model!

  1. Jakie drzwi wybrać do domu jednorodzinnego? Jeżeli chodzi o drzwi zewnętrzne, to mamy dwa niezwykle funkcjonalne i estetyczne modele: Elite i Tenvis. Zależnie od własnych upodobań możesz wybierać pomiędzy klasycznymi modelami, a tymi bardziej nowoczesnymi. Jesteśmy pewni, że w naszym salonie każdy znajdzie coś dla siebie!
Jesteś mieszkańcem woj. mazowieckiego? Nasze drzwi zewnętrzne przypadną Ci do gustu!
Przejdź do góry