Legionowo

Legionowo – NOVA BP – Partner Handlowy

ul. Jagiellońska 34
05-120 Legionowo

tel. 22 784 83 30

Więcej informacji
Nasze kolejne, nowe produkty zaczynają się zawsze od wnikliwego projektu, nad którym pracują najlepsi eksperci na rynku. Do tego kontrolujemy nasze drzwi zewnętrzne na każdym etapie produkcji. Wszystko to decyduje o ich jakości. Możesz być pewien, że stawiając na Aluhaus, stawiasz na swoje bezpieczeństwo oraz komfort. A przy tym zapewniamy całą gamę fantastycznych, nowoczesnych dodatków oraz oczywiście niebanalny design, którym zachwycisz całe swoje otoczenie.

FAQ: Jakie pytania dostaliśmy od Was w Legionowie?

  1. Chciałbym zamówić u was drzwi z naświetlami bocznymi. Jakie szyby sprawdzą się tutaj najlepiej? W Aluhaus posiadamy szeroką ofertę przeszkleń, jakie możesz zamówić przy wyborze drzwi zewnętrznych. Jeżeli planujesz zamontowanie naświetleń bocznych, naszym zdaniem najlepiej sprawdzą się szyby piaskowane. Przy połączeniu ich z naświetlami, możesz uzyskać spektakularny efekt wizualny. Pamiętaj, że w Aluhaus masz możliwość personalizacji wzoru na szybie (piaskowanie).

  1. Jakie modele zasuwnic znajdę w waszej ofercie? Oferujemy kilka modeli zasuwnic. W wersji podstawowej zastosowaliśmy ryglowanie automatyczne. Dodając wyzwalacz uzyskaliśmy zasuwnicę Automatic A2, którą wystarczy domknąć wraz ze skrzydłem, aby zamknąć dom. Zasuwnica Automatic A3 opiera się na dodaniu kolejnego punktu poniżej kasety głównej zamka. Posiadamy w swojej ofercie również zasuwnicę A4, która posiada podwójne kasety ryglujące, to najbardziej rozbudowany zamek, jaki możemy zaproponować naszym Klientom.

  1. Czym różni się standardowy czytnik linii papilarny, jaki posiadacie w swojej ofercie od czytnika z bluetooth EKEY? W przypadku obu czytników kontrola dostępu odbywa się za pomocą odcisku palca. W czytniku bluetooth EKEY możesz opcjonalnie otworzyć drzwi przez aplikację mobilną w zasięgu Bluetooth. Dzięki niej możesz również dokonywać zmian w zakresie bazy użytkowników. W standardowej wersji czytnika administracja odbywa się za pomocą pilota lub odcisku palca administratora. Urządzenia różnią się również ilością odcisków, jaką są w stanie zapamiętać. Podstawowa wersja jest w stanie zapamiętać 150 palców, a czytnik z bluetooth EKEY 99 palców.

  1. Jak dojechać do waszego salonu w Legionowie? Partner handlowy, u którego możesz znaleźć nasze produkty, ma salon na ul.Jagiellońskiej 34. Jeżeli będziesz mieć problem ze znalezieniem punktu, możesz skorzystać z opcji wyszukania trasy za pomocą GPS, którą udostępniliśmy na naszej stronie internetowej w zakładce „Gdzie kupić?”.
Przejdź do góry