Drzwi wejściowe na odcisk palca Aluhaus

Drzwi wejściowe na odcisk palca Aluhaus

Drzwi na odcisk palca – dla bezpieczeństwa i wygody

Drzwi wejściowe na dotyk jednego z palców to bardzo nowoczesne i praktycznie rozwiązanie, stworzone specjalnie z myślą o miłośnikach nowych technologii. Większość osób swój dom, biuro czy inne pomieszczenie, otwiera przy pomocy klucza, ewentualnie pilota. Drzwi, które otwierane są przy pomocy odcisku jednego z palców, to innowacyjne rozwiązanie i świetna alternatywa dla standardowego kluczyka. Czytniki linii papilarnych zaczynają pojawiać się w coraz to większej liczbie systemów, które obsługiwane są przy pomocy jednego z palców. To bardzo często rekomendowane rozwiązania, które zwiększają komfort obsługi Twojego wejścia do budynku lub pomieszczenia.

Pewnie widziałeś już nie jeden przypadek, kiedy dana osoba próbowała odblokować swój telefon, czy inne urządzenie mobilne przy pomocy jednego z palców. To niezwykle wiarygodny i niezawodny sposób w kwestii blokowania dostępu niechcianym i nieproszonym gościom. Każdy wie, że odciski palców są unikalne dla każdego człowieka z osobna. Nie ma wówczas możliwości, aby ktoś, kto nie posiada Twoich unikalnych odcisków, dostał się do wnętrza Twojego domu.

Przyłożenie swojej ręki do takiego czytnika, pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu, który zazwyczaj poświęcałeś na szukanie swoich kluczy do mieszkania. Takie drzwi, które odblokujesz przy użyciu tylko i wyłącznie jednego z palców, coraz częściej można spotkać w nowoczesnych mieszkaniach. To wygodne rozwiązanie, po które coraz częściej sięgają osoby kupujące drzwi. Nas to wcale nie dziwi. To wygodne i szybkie otwarcie domu!

Drzwi wejściowe, które otworzysz jednym palcem!

Czytniki linii papilarnych oparte są o dedykowane systemy zamków elektronicznych. Przy Twoim wejściu do budynku zamontowany jest skaner odcisków palców, a sam czytnik linii papilarnych jest połączony z zamkiem elektromotorycznym. Kiedy przyłożysz palec do skanera, Twój wzór papilarnych linii zapisany w bazie danych urządzenia aktywuje się, a reakcją mechanizmu będzie otworzenie lub odblokowanie drzwi. Zamek na linie papilarne to mechanizm o prostym działaniu, który posiada wciąż poszerzające się grono wielbicieli! Nas to zresztą nie dziwi. To połączenie wysokiej klasy ochrony domowników, nowoczesnej technologii, wygody i niebanalnego designu.

Żeby wszystkie mechanizmy działały sprawnie i dobrze, musisz wprowadzić swój wzór papilarnych linii do systemu blokady. Takie rozwiązanie spełnia swoje funkcje idealnie i sprawdzi się zarówno w Twoim domu, jak i w budynku użytku publicznego. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby w tego typu zabezpieczenie wyposażyć również drzwi do mieszkania! Takie nowoczesne rozwiązanie sprawdza się dosłownie wszędzie i zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Jeśli jesteś właścicielem pomieszczenia o ograniczonym dostępie, to właśnie taki rodzaj zamka, reagujący na dotyk Twoich papilarnych linii, z pewnością zastąpi Ci autoryzacje przy użyciu wszelkiego rodzaju kart i kodów. Taki skaner przy Twoich drzwiach frontowych to wizja dalekiej przyszłości, po którą możesz sięgnąć już teraz! Przypomnij sobie, jak wiele razy się denerwowałeś, kiedy już kolejną z rzędu minutę szukałeś swojego klucza w zakamarkach torby, czy plecaka. Ta forma zamków na odciski palców z pewnością oszczędzi Twój czas i zapewni spokój. Sprawdź, jakie modele oferujemy!

Zobacz pełną ofertę naszego partnera handlowego: https://www.aluhaus.com.pl/miasta_salony/drzwi-zewnetrzne-kielce/

Drzwi aluminiowe Aluhaus Flatt z czytnikiem linii papilarnych

Poznaj modele drzwi Aluhaus >> lub skonfiguruj swoje drzwi przy użyciu konfiguratora drzwi >>

Zamek na odcisk palca to ochrona na najwyższym poziomie

Używając czytnika linii papilarnych, zapewniasz sobie bezpieczny i wyłączny dostęp do domu lub biura. Twój palec to dane niezbędne do otwarcia wejścia. Nie ma więc mowy o tym, aby ktokolwiek te dane podrobił – nawet najbardziej zuchwały włamywacz. Tego typu czytnik to Twój indywidualny sposób na otwieranie wejścia, którego nikt za Ciebie nie podrobi. Jeśli zarządzasz biurem lub prywatnym gabinetem, takie rozwiązanie może okazać się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

Warto również wspomnieć, że wejście wyposażone w czytnik nie przepuści do wnętrza pomieszczenia żadnej nieupoważnionej osoby, chyba że występuje uzasadniony interes administratora lub organu nadzorczego. Właśnie dlatego takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w również w domach prywatnych! Nieproszeni goście, którzy wpadają bez zapowiedzi? A może sąsiad, który przyszedł bez pytania coś od Ciebie pożyczyć? Wyposażając swoje drzwi w jeden z nowoczesnych modeli czytników, możesz mieć pewność, że te nie przepuszczą żadnej nieproszonej osoby.

Również na wyposażeniu biura nie może zabraknąć tego typu wyposażenia wejścia. To wygodne rozwiązanie, które w ułamek sekundy interpretuje dane odcisku palca. Na uwagę zasługuje również szybki sposób ich przetwarzania. Koniec z szukaniem odpowiedniego kluczyka, czy zapamiętywaniem kolejnego kodu. Wejście do biura może być od teraz przyjemne i szybkie. To właśnie ze względu na wysoki poziom zabezpieczeń i szybkie, wygodne użytkowanie, coraz częściej spotykamy w biurach takie rozwiązania.

Zamek na linie papilarne – wygoda na wyciągnięcie ręki

Powrót do domu jest dla Ciebie utrapieniem? Domyślamy się, że kiedy wracasz z zakupów, obładowany torbami i siatkami, nie przepadasz za szukaniem kluczyka do drzwi. Stojąc w deszczu lub na śniegu, trzymając w rękach ciężkie i delikatne przedmioty, nie trudno o nerwy. Właśnie w takich chwilach powinniśmy zapewnić sobie szybkie i łatwe wejście do domu. W końcu i tak jest ciężko, niosąc stertę toreb. Po co więc się tyle szarpać i denerwować?

Drzwi wyposażone w wejście z pomocą papilarnych linii rozwiązują tego typu problemy. Zamiast wprowadzać dane do kodowania, albo szukać w pęku odpowiedniego kluczyka, możesz postawić na szybki sposób przetwarzania odcisku. Łapiesz pochwyt do drzwi, dotykasz miejsca sczytującego dane, czekasz ułamek sekundy na koniec przetwarzania… i gotowe. Po prostu otwierasz drzwi. Cała czynność zamknięta w jednym, prostym ruchu.

W Aluhaus jesteśmy zdania, że powinniśmy robić wszystko, aby ułatwiać sobie życie. Nowoczesne rozwiązania technologiczne są właśnie po to, aby nam to umożliwić! Tego typu wygoda to nie tylko opcja do biura. Możesz z powodzeniem zamontować pochwyt wyposażony w czytnik linii papilarnych w drzwiach do konkretnego pomieszczenia w swoim domostwie, aby Twoje dane chroniły je przed dziećmi, czy zwierzętami. Szybki sposób przetwarzania sprawia, że korzystanie z tego typu rozwiązania jest naprawdę wygodne.

otwarcie drzwi na odcisk palca w pochwycie drzwi Aluhaus

otwarcie drzwi na odcisk palca w pochwycie drzwi Aluhaus

Poznaj modele drzwi Aluhaus >> lub skonfiguruj swoje drzwi przy użyciu konfiguratora drzwi >>

Drzwi na odcisk palca – design i estetyka

Odryglowanie drzwi odciskiem palca jest nie tylko wygodne i bezpieczne. To również estetyczne rozwiązanie, o którym warto wspomnieć. Urządzenie sczytujące dane i służące do ich przetwarzania jest niewielkie. Może być ono zamontowane zarówno na samych drzwiach, jak i pochwycie. Przy tej drugiej opcji uchylanie skrzydła drzwi jest szczególnie wygodne, ponieważ do otworzenia budynku wystarczą dane uzyskane z przetwarzania przez urządzenie.

Odciskiem palca szybko otworzysz budynek, a sczytane dane będą w pełni bezpieczne. To opcja doskonała dla osób, które są wielbicielami połączenia estetyki z technologią. Niewielkie rozmiary czytników nie zaburzają estetyki drzwi oraz nie rzucają się w oczy. To dyskrecja, design i praktyczność w jednym! Drzwi na odcisk palca to z pewnością strzał w dziesiątkę, jeśli cenisz sobie estetyczny minimalizm.

Takie zabezpieczenie doskonale chroni dom, ale również robi wrażenie pod względem wizualnym! W jego przypadku całość zabezpieczeń zamknięta jest w małym urządzeniu do przetwarzania danych. Ty możesz swobodnie cieszyć się względami estetycznymi i designem Twojego ganku. Połączenie estetyki, wysokiej klasy ochrony i praktyczności to kwintesencja nowoczesnej technologii! Zamek na linie papilarne jest tego najlepszym przykładem!

Marząc o nowoczesnym lokum, które będzie posiadało wyjątkowy, minimalistyczny design, nie można pominąć elementów wykończeniowych wnętrza. To właśnie one stanowią podstawę i bazę do doskonale przeprowadzonej i stylowej aranżacji. Dekorując wnętrze, nie zapomnij więc o tym, aby nadać drzwiom wyjątkowego charakteru. To właśnie takie drobne, estetyczne smaczki i nowoczesne rozwiązania sprawiają, że całość wywołuje estetyczny efekt wow! Wymarzone lokum piękne i dobrze zabezpieczone? To właśnie takie urządzenie nada mu innowacyjnego i wyjątkowego charakteru.

czytnik linii papilarnych drzwi Aluhaus

Czytnik linii papilarnych – drzwi Aluhaus

Dobierz rozwiązania Aluhaus

Wypełnij formularz, jeżeli chcesz wycenić drzwi zewnętrzne, okna lub dowiedzieć się więcej o systemach Aluhaus.
Nasi specjaliści oddzwonią do Ciebie i odpowiedzą na Twoje pytania.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, zapewnienia najwyższych standardów obsługi oraz w celu kierowania do Państwa treści marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na ich otrzymywanie.  Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Państwu prawach W celu obsługi Państwa zapytania i przygotowania oferty, Państwa dane osobowe podane w ramach formularza zostaną przekazane wybranemu partnerowi handlowemu Oknoplast.
Przesłanie formularza oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi Państwa zapytania. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez przesłanie żądania na adres: privacy@oknoplast.com.pl*Pola wymagane