Wejherowo

Wejherowo – KD CENTRUM OKIENNE – Partner Handlowy

ul. Ofiar Piaśnicy 1 A
84-200 Wejherowo

tel. 58 672 03 25

Więcej informacji
Jeżeli ktoś z Was szuka nowych drzwi zewnętrznych, to mamy coś, co może się spodobać! Oferta, która czeka w salonach Aluhaus potrafi zaskoczyć każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta! Mamy dla Was ponadczasowe modele Elite oraz niepowtarzalne drzwi Tenvis. Całości pilnują najlepsi specjaliści w Polsce i Europie! To najlepsze miejsce, jeśli chcecie postawić na najlepsze możliwe drzwi zewnętrzne. Wejherowo może już dziś odwiedzać nowy salon, pełen drzwi, akcesoriów i ekspertów, którzy doradzą, pomogą z pomiarem i montażem.

FAQ: Pytania, które mieszkańcy Wejherowa zadawali najczęściej

  1. Jak znaleźć najbliższy salon? Wszystkie salony, a w samej Polsce jest ich ponad 100, znajdziecie na stronie internetowej aluhaus.com.pl, w zakładce “gdzie kupić?”. Dotyczy to wszystkich salonów, także tego w Wejherowie! Wystarczy podać swoją lokalizację, a aplikacja załatwi całą resztę. W ten sposób znajdziecie nie tylko adresy, ale także godziny otwarcia i dane kontaktowe. Do zobaczenia w salonie!

  1. Co zrobić, by ukryć okucia nie były widoczne? Najlepszym rozwiązaniem będą nasze zawiasy chowane, które są regulowane w trzech płaszczyznach. Dzięki nim, okucia nie są widoczne z żadnej strony. Takie akcesoria znajdziecie w naszych salonach oraz na stronie internetowej aluhaus.com.pl, w zakładce “akcesoria”.

  1. Jak zabezpieczyć drzwi przed wyważeniem? Polecamy trzpienie antywyważeniowe, które są montowane na stronie z zawiasami i skutecznie chronią przed wyważeniem. To zdecydowanie najtańszy sposób na zapewnienie dodatkowej ochrony.

  1. Jakie drzwi do domu jednorodzinnego? Jeżeli dom jednorodzinny jest większy i stylizowany na klasyczny, to idealnym rozwiązaniem będą drzwi zewnętrzne Elite. Zwłaszcza modele z serii Classic oraz Inox powinny Wam przypaść do gustu. Z kolei w przypadku domów mniejszych i nowoczesnych, najlepszym wyborem będą modele Tenvis Inox. Nie oznacza to jednak, że inne drzwi sprawdzą się gorzej. Wszystkie modele z Aluhaus odznaczają się najwyższą jakością i niezawodnością, więc wybór to najczęściej kwestia gustu, a ten każdy ma inny.
Zobacz naszą inną ofertę z tego samego regionu dla różnych miast: Czersk, Puck, Kwidzyn.