Kwidzyn

Kwidzyn – DOMAX – Partner Handlowy

ul. Mieszka I 2
82-500 Kwidzyn

tel. 55 279 77 11

Więcej informacji
25 lat doświadczenia i ponad 3000 salonów na terenie 13 krajów – oto Aluhaus w kilku liczbach. Stale się rozwijamy, udoskonalając kolejne projekty. Wszystko po to, aby nasi Klienci mogli czuć się w swoich domach bezpiecznie i maksymalnie komfortowo. To jakość, na którą każdy może sobie pozwolić. Zwłaszcza że docieramy z naszymi produktami do każdego miejsca w Polsce. Również mieszkańcy Kwidzyna mogą liczyć na pełne wsparcie i to zarówno techniczne, jak i merytoryczne.

FAQ: Jakie pytania kierowali do nas mieszkańcy Kwidzyna?

  1. Jakie typy drzwi zewnętrznych można u was zamówić? W Aluhaus doskonale wiemy, jak bardzo różnią się potrzeby naszych Klientów. Dlatego oferujemy różne typy drzwi zewnętrznych, aby spełnić nawet najcięższe wymagania. W naszym „Konfiguratorze drzwi” znajdziesz modele 1-skrzydłowe,  1-skrzydłowe z szybą po lewej lub prawej stronie, 1-skrzydłowe z szybą po obu stronach, 1-skrzydłowe z szybą na górze, 1-skrzydłowe z szybą po lewej lub prawej stronie i na górze, 1-skrzydłowe z szybą z obu stron i na górze. Wszystkie modele drzwi możesz znaleźć na naszej stronie internetowej i sprawdzić, który będzie pasować najlepiej do Twojego domu.

  1. Na jakich modelach pochwytów do drzwi można zainstalować sensor dotykowy? Sensor dotykowy możemy na Twoje życzenie zainstalować w pochwycie Q45 oraz Q10 (dot. drzwi Elite) i Q10 (dot. drzwi Tenvis). Wszystkie pochwyty oraz ich wymiary znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce „Akcesoria”.

  1. W waszym „Konfiguratorze drzwi” znalazłem różne formy kontroli dostępu. Gdzie znajdę więcej informacji o każdej z tych pozycji? Jeżeli interesują Cię szczegółowe dane dotyczące każdego proponowanego przez nas zabezpieczenia drzwi, możesz zajrzeć na naszej stronie do zakładki „Akcesoria”. Tam dokładnie opisujemy każde stosowane przez nas urządzenie kontroli dostępu. Bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego proponujemy nowoczesne i najlepsze jakościowo rozwiązania.

  1. Z jakiego tworzywa robicie aplikacje na drzwiach? Nasze aplikacje na drzwi zewnętrzne tworzymy z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która jest odporna nawet na najbardziej niekorzystne warunki atmosferyczne. Aplikacje licujemy z powierzchnią panelu, co dodatkowo ułatwia utrzymanie ich w czystości. Dzięki temu niwelujemy problem kontaktu z ostrymi krawędziami, co zapewnia bezpieczeństwo domownikom, zwłaszcza tym najmłodszym. W wybranych modelach drzwi proponujemy również aplikacje trójwymiarowe. Jeżeli masz jakieś pytania, zadzwoń do najbliższej placówki naszego sklepu lub napisz do nas za pomocą naszej strony internetowej.
Jeśli jesteś mieszkańcem Pomorza - zapoznaj się z naszą ofertą drzwi zewnętrznych.
Przejdź do góry