Czersk

Czersk – BIOLAND – Partner Handlowy

ul. Starogardzka 19
89-650 Czersk

tel. 52 395 39 05

Więcej informacji
Planujesz wielkie zmiany w swoim domu? A może szukasz rozwiązań, które pomogą Ci na dodatkowe oszczędności? Doskonale trafiłeś! Postaw na stolarkę aluminiową Aluhaus, a zyskasz o wiele więcej niż oszczędności - bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny, a to jest przecież bezcenne, prawda?  Drzwi zewnętrzne Aluhaus wykonane z aluminium to podwyższona trwałość, bezpieczeństwo, a przede wszystkim nowoczesny design, który doceniły już setki naszych Klientów. Przekonaj się sam  i wybierz drzwi zewnętrzne z naszej oferty!

FAQ: Zobacz najczęściej zadawane pytania, dotyczące drzwi zewnętrznych, zadawane przez Klientów z Czerska!

  1. Słyszałem, że Aluhaus oferuje drzwi zewnętrzne w Czersku. Gdzie dokładnie? Aluhaus oferuje stolarkę drzwiową w niemal wszystkich większych miastach Polski, również w Czersku. Zapraszamy do naszego salonu w Twoim mieście lub do zapoznania się z naszą ofertą online. Nasi konsultanci pomogą w wyborze odpowiedniej stolarki aluminiowej w salonie oraz odpowiedzą na wszystkie pytania pod numerem: 12 279 74 50.
  2. Czy można zamówić drzwi zewnętrzne w nietypowych kolorach? Oczywiście! Skorzystaj z naszego konfiguratora drzwi zewnętrznych i wybierz interesujące Cię parametry. Drzwi Aluhaus dostępne są w kolorach standardowych, palecie decoral imitującej naturalne drewno oraz w palecie Ral pełnej intensywnych barw od soczystej zieleni, po głęboką czerwień aż do chłodnych szarości.
  3. Czy drzwi Aluhaus są wyposażone jedynie w przeźroczyste szyby? Ależ nie! Dajemy naszym Klientom wybór aż 12 różnych rodzajów szyb od idealnie przezroczystych, przez mozaiki, aż do szyb nieprzezroczystych. Klientom preferującym jasne wnętrza polecamy nietuzinkowy wzór Delta Mat oraz Cathedral, natomiast tym, którzy wolą ukryć się przed światem - przyćmione szyby Stropsol Brown w odcieniu brązu oraz Stopsol Gray w odcieniu szarości.
  4. Czy jest możliwość zamontowania czytnika linii papilarnych na drzwiach Aluhaus? W Aluhaus stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego oferujemy zamki wielopunktowe oraz dodatkowe zabezpieczenia, takie jak: czytnik linii papilarnych, klawiatura numeryczna, czytniki RFID, Lock Controller, czytnik Blue&Code, czytnik Sorex Blue Code, czujnik magnetyczny czy silnik do zasuwnic automatycznych.
Przejdź do góry