Szczecin

Szczecin – EKO-DOM – Partner Handlowy

ul. Andrzeja Struga 5
70-777 Szczecin

tel. 91 462 88 56

Więcej informacji
Doskonale wiemy, jak wielkim wyzwaniem może być wybór nowych drzwi zewnętrznych. To poważny problem, ponieważ drzwi zewnętrzne to inwestycja na długie lata. Dlatego też rozważanie wszystkich “za” i “przeciw” to kwestia, która spędza sen z powiek. Szczecin wie jak temu zaradzić! W salonach Aluhaus czekają na Was najlepsi eksperci, którzy pomogą Wam wybrać odpowiednie modele i akcesoria. A same drzwi? To prawdziwy top! Najwyższa jakość materiałów, staranne wykończenie i przyjemne dla oka walory estetyczne to połączenie, które po prostu musi się podobać! 

FAQ: To najbardziej interesowało mieszkańców Szczecina:

  1. Szukam niestandardowych kolorów, których nie znalazłem w żadnym salonie. W przypadku nietypowych rozmiarów czy kolorów proponujemy skorzystać z naszego narzędzia - konfiguratora drzwi. Dzięki tej prostej aplikacji, każdy z Was może dostosować projekt do własnych potrzeb. Całość jest niezwykle prosta i intuicyjna, a efekty zawsze są świetne - w końcu sami za nie odpowiadacie!

  1. Czy drzwi muszę samodzielnie przewieźć i zamontować? Oczywiście, że nie. Jeżeli chcesz, by nasi fachowcy Ci w tym pomogli - nie krępuj się i poproś o taką usługę w salonie, poprzez stronę internetową lub telefonicznie! Jesteśmy tutaj dla Ciebie i chcemy zrobić wszystko, by Twoje drzwi były po prostu doskonałe!

  1. Jakie modele Elite do domu jednorodzinnego? Największą popularnością cieszą się drzwi z linii Inox. Na szczególną uwagę zasługują modele Publius, Vesta oraz Paulus. Warto wspomnieć także o linii Futura, która świetnie komponuje się z nowoczesnymi i minimalistycznymi budowlami.

  1. Sprzedajecie także okna? Tak, a to dlatego, że naszym partnerem handlowym jest Oknoplast - lider wśród producentów. Dzięki temu zawsze mamy pewność, że okna, które znajdziecie w naszym salonie to majstersztyk, zarówno pod względem jakości materiałów, jak i samego wykonania.
Zobacz, co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie w innych miastach z tego regionu: Mierzyn, Koszalin.
Przejdź do góry