Koszalin

Koszalin – DOMSTYL – Partner Handlowy

ul. Morska 4b
75-218 Koszalin

kom. 785 823 785

Więcej informacji
W Aluhaus projektujemy drzwi zewnętrzne w taki sposób, aby posiadały szereg istotnych dla użytkownika zalet. Dla nas najważniejsze są: energooszczędność, wytrzymałość, komfort używania, dobry design i bezpieczeństwo. Oferujemy naszym Klientom tylko produkty na najwyższym poziomie. Jeżeli więc szukasz drzwi zewnętrznych, które spełnią nawet te największe wymagania, to zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego lub na stronę internetową, gdzie możesz przejrzeć całą ofertę. Gwarantujemy Ci, że będziesz ze swojego wyboru naprawdę zadowolony.

FAQ: Jakie pytania dostaliśmy od mieszkańców Koszalina?

  1. Jakie są standardowe zabezpieczenia w waszych drzwiach Elite? W naszych projektach drzwi stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo. To właśnie ono gwarantuje naszym Klientom spokojny sen i komfort mieszkania. W tym celu w naszych drzwiach zewnętrznych Elite zamontowaliśmy trzyczęściowe zawiasy rolkowe z regulacją w trzech płaszczyznach, rozetę pierścieniową, która zabezpiecza wkładkę przed włamaniem, wkładkę na klucz bez blokady, która umożliwia otwarcie drzwi w sytuacji, gdy klucz jest pozostawiony w zamku od strony wewnętrznej oraz zamek samoryglujący drzwi w trzech punktach, z listwą zaczepową, zamocowaną na całej wysokości ościeżnicy (Secury Automatic 2).

  1. Czym różnią się opcje kolorystyczne Multikolor i Bikolor, dostępne w waszej ofercie? Zamawiając w naszym sklepie drzwi zewnętrzne, masz szereg opcji kolorystycznych do wyboru. Jedną z nich, jest Multikolor. Modele oznaczone tym znakiem mogą być spersonalizowane poprzez umieszczenie dwóch różnych kolorów na jednej płaszczyźnie. Opcja Bikolor oznacza, że oznaczone modele drzwi mogą być wykonane w różnym kolorze od strony wewnętrznej i zewnętrznej, bez dopłaty w obrębie standardowych kolorów.

  1. Szukam odważnego projektu drzwi zewnętrznych. Jaki model mi polecacie? Do nawet najbardziej odważnych i wyrazistych projektów domów polecamy nasze drzwi zewnętrzne z linii Inox. Te dzięki przeszkleniom, które stylistycznie nawiązują do modernizmu, doskonale sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach. Ozdobne aplikacje ze stali nierdzewnej dodają im dodatkowego charakteru, dzięki któremu mogą stanowić świetne uzupełnienie aranżacji wnętrza domu. Pamiętaj, że szczegółową listę naszych modeli drzwi możesz znaleźć na naszej stronie internetowej, w katalogu na 2019 r.

  1. Jak się skontaktować z konkretną placówką waszego sklepu? Na naszej stronie internetowej, w zakładce „Kontakt” możesz wyszukać każdy salon sprzedaży, w jakim dostaniesz nasze produkty. W razie potrzeby, możesz nam  również wysłać zapytanie online.
Mieszkasz w woj. zachodniopomorskim? Zobacz naszą ofertę drzwi zewnętrznych w tej okolicy.
Przejdź do góry