Mierzyn

Szczecin-Mierzyn – EKO-DOM – Partner Handlowy

ul. Welecka 1G
72-002 Mierzyn

tel.: 519 753 243

Więcej informacji
Drzwi zewnętrzne to inwestycja na długie lata, która po prostu musi być udana. W innym wypadku, zamiast uniknąć problemów, można ich dodatkowo namnożyć. Dlatego też, w tak istotnych kwestiach, trzeba postawić na sprawdzone i solidne rozwiązania. Aluhaus je ma! Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w salonie. Najlepsze drzwi, akcesoria i eksperci w jednym miejscu! Mierzyn może liczyć na fachową i kompleksową obsługę! To co? Widzimy się w salonie!

FAQ: Takie pytania zadawali mieszkańcy Mierzyna

1. Jak znaleźć najbliższe salony Aluhaus w Polsce? Jeżeli nie wiesz, gdzie jest najbliższy salon Aluhaus, to wystarczy odwiedzić naszą stronę aluhaus.com.pl i kliknąć w zakładkę “gdzie kupić?” przeniesie cię ona do mapy z Twoją lokalizacją, na której zobaczysz najbliższe salony, godziny ich otwarcia oraz wszystkie dane kontaktowe! Z pewnością znajdziesz nas w swojej okolicy, ponieważ jesteśmy już w całej Polsce!
2. Jak poprawnie korzystać z konfiguratora drzwi? Nasze urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze. Nieskomplikowana i intuicyjna aplikacja pomoże każdemu z Was zaprojektować własne drzwi zewnętrzne, które sprawdzą się idealnie. Dlaczego? Ponieważ sami wybieracie, jakie mają być! Macie wpływ na każdy, nawet najmniejszy i niepozorny detal, co przekłada się na stuprocentowe zadowolenie! Niestandardowe wymiary? Niecodzienna stylistyka? Z nami wszystko jest możliwe!
3. Tenvis czy Elite? Odwieczne pytanie naszych klientów! Prawda jest taka, że wszystko zależy od waszych mieszkań i domów! Elite to klasyka w najlepszym wydaniu, te drzwi sprawdzają się przy tradycyjnych i estetycznych stylizacjach. A Tenvis? One są ponadczasowe i łączą tradycję z nowoczesnością. Jeśli stawiasz na majestatyczny minimalizm, to Tenvis są dla Ciebie!
4. Skąd u was okna Oknoplast? Oknoplast to nasz partner handlowy. Dlatego też znajdziecie u nas ich produkty. I na odwrót! Współpracujemy tylko z najlepszymi, więc kupując u nas okna możecie być spokojni - będą topowe, podobnie jak wszystko inne z Aluhaus!