Rzeszów

Rzeszów – FERDO – Partner Handlowy

Aleja Generała Władysława Sikorskiego 45D lok. 4
35-304 Rzeszów

17 778 82 55

Więcej informacji
Aluhaus to marka z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki naszemu nieoczywistemu podejściu do projektowania udało nam się podbić rynek jednymi z najoryginalniejszych propozycji drzwi zewnętrznych w całej Europie! Szczególnie dumni jesteśmy z tego, że naszych Klientów zachwycamy nie tylko designem, ale także najwyższymi standardami bezpieczeństwa. 

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne zadaliście nam w Rzeszowie?

  1. Czy wasze drzwi spełniają wszystkie wymagane normy? Oczywiście. W Aluhaus dobra jakość oferowanego produktu jest naszym najwyższym priorytetem. Dlatego wszystkie nasze wyroby oznaczamy znakiem CE zgodnie z normą EN 14351-1. Drzwi oznaczone w ten sposób posiadają parametry szczelności, wytrzymałości i wodoszczelności, które są wymagane normą EN 14351-1. Wybierając drzwi zewnętrzne do domu, powinieneś pamiętać, że podejmujesz inwestycję na lata.

  1. Czy znajdę wasz salon w Rzeszowie? Jak najbardziej. Dzięki temu, że zasięgi Aluhaus stale się poszerzają, możesz przejrzeć naszą ofertę również w Rzeszowie. Naszego partnera handlowego znajdziesz na  Alei Generała Władysława Sikorskiego 45D lok. 4. Placówka czynna jest w dni powszednie od 9:00 do 17:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00. Pamiętaj jednak, że na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystkie, szczegółowo opisane przez nas produkty. Możesz też zadać nam pytanie w zakładce „Kontakt”.

  1. Jakie drzwi zewnętrze polecacie do domu w stylu skandynawskim? Z naszej oferty najbardziej do stylu skandynawskiego sprawdzą się drzwi z linii Geometric. Posiadają one panele z przeszkleniami o prostych, geometrycznych kształtach i charakteryzują się klarownym układem zdobień. Pamiętaj jednak, że na naszej stronie internetowej znajdziesz „Konfigurator drzwi”, w którym sam możesz zaprojektować swoją wymarzoną propozycję. Oferowane przez nas modele  możesz spersonalizować, wybierając np. kolor z grupy decoral. Wszystkie odcienie drewna w tej grupie doskonale będą pasować do wybranego przez Ciebie stylu domu. Dzięki nim mieszkanie jest w odbiorze cieplejsze i przytulniejsze.

  1. Jakie zabezpieczenia drzwi zewnętrznych posiadacie w swojej ofercie? W Aluhaus doskonale wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów. W tym celu dodaliśmy do naszych modeli drzwi zewnętrznych wiele opcji zabezpieczeń. Znajdziesz u nas m.in.: czytniki linii papilarnych, klawiatury numeryczne, czytniki Blue&Code, czytnik RFID, oraz różnego rodzaju zasuwnice i najwyższej jakości wkładki na klucz. Te i inne propozycje szczegółowo opisaliśmy na naszej stronie internetowej, w zakładce „Akcesoria”.
Zobacz pełną ofertę u innych partnerów handlowych z tego samego województwa: Krosno, Tarnobrzeg, Przemyśl.
Przejdź do góry