Krosno

Krosno – FINESTRA – Partner Handlowy

ul. Łukasiewicza 100
38-400 Krosno

tel.: 13 438 32 44

Więcej informacji
Wybierając drzwi zewnętrzne, dokonujesz inwestycji na lata. Dlatego w Aluhaus projektujemy tylko takie produkty, które sprostają nawet najtrudniejszym warunkom atmosferycznym. Stawiamy przede wszystkim na jakość, bezpieczeństwo i komfort użytkowania drzwi zewnętrznych. Dokładnie przemyślane i wyważone projekty pozwoliły nam nie tylko na tworzenie produktów innowacyjnych i trwałych, ale również pięknych i estetycznych. W naszym sklepie dostaniesz szeroki wachlarz propozycji, spośród których będziesz mógł wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Do zobaczenia w sklepie!

FAQ: Jakie pytania kierowaliście do nas z Krosna?

  1. Czy wasze drzwi są wytwarzane w ekologiczny sposób? W Aluhaus wiemy najlepiej, jak niszczący wpływ na środowisko ma przemysł. Dlatego nasi projektanci poświęcili szczególną uwagę na materiały i sposób wytwarzania naszych produktów. Drzwi zewnętrzne, które oferujemy w naszym sklepie, są przyjazne dla środowiska, a nasze produkty są idealnym wyborem dla osób szczególnie dbających o przyrodę i środowisko naturalne. Stolarka Aluhaus może być bowiem odzyskana w 100% jako surowiec wtórny, bez jakichkolwiek strat jakościowych.

  1. Jaką gwarancję dostanę na wasze drzwi zewnętrzne? W naszym sklepie gwarantujemy przede wszystkim najwyższą jakość oferowanych produktów i niezawodne działanie przez lata. Jeżeli jednak byłaby taka potrzeba, przy zakupie drzwi zewnętrznych dostajesz 5 lat gwarancji na stolarkę i aż 10 lat na powłokę lakierniczą. Dzięki temu będziesz mógł spać spokojnie, nie obawiając się o przykre niespodzianki.

  1. Jak znaleźć wasz salon w Krośnie? W Krośnie posiadamy partnera handlowego na ul. Łukasiewicza 100, u którego możesz znaleźć nasze produkty. Pamiętaj jednak, że całą ofertę udostępniliśmy również na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że w zakładce „Home” znajdziesz nasz Katalog na 2019r. W ten sposób przejrzysz wszystkie nasze propozycje bez ruszania się z wygodnego fotela.

  1. Jakie akcesoria do drzwi zewnętrznych znajdę w waszym sklepie? W sklepie Aluhaus wybór masz naprawdę duży. Jeśli chodzi o nasze drzwi zewnętrzne, to do Twojej dyspozycji pozostaje szeroka oferta akcesoriów, którą udostępniliśmy na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam m.in. numery domów, które osadzamy w powierzchni panelu i licujemy z blachą aluminiową, boczne oświetlenie, które daje spektakularne efekty wizualne, różne modele pochwytów, czy wszelkiego rodzaju zabezpieczenia, jak czytniki linii papilarnych, klawiatury numeryczne, czytnik RFID czy czytnik Blue&Code. Dodatkowo możesz u nas zamówić aplikacje na drzwi ze stali nierdzewnej, samozamykacz, czy dodatkową ochronę cokołu. Na naszej stronie internetowej znajdziesz te i inne akcesoria, które zostały szczegółowo opisane.
Przejdź do góry