Przemyśl

Przemyśl – AD-BUD – Partner Handlowy

ul. 3 Maja 97
37-700 Przemyśl

tel. 16 733 80 72

Więcej informacji
Podczas planowania aranżacji domu zwracasz szczególną uwagę na to, aby wszystkie zastosowane przez Ciebie rozwiązania były bezpieczne i gwarantowały domownikom spokojny sen? W Aluhaus doskonale wiemy, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie drzwi i okien w domu przed potencjalnymi próbami nieautoryzowanego otwarcia. Dlatego do naszych drzwi zewnętrznych proponujemy tylko najlepsze jakościowo zabezpieczenia. Dodatkowo każdy oferowany przez nas model drzwi wyróżnia się wyjątkowym designem i najwyższymi parametrami izolacyjności. Jesteś zainteresowany? W takim razie przeczytaj odpowiedzi na najpopularniejsze pytania, jakie zadawali nam do tej pory Klienci w Przemyślu!

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne dostaliśmy od Was z Przemyśla?

  1. Czym jest sensor dotyku? Sensor dotyku jest przyciskiem, który na Twoje życzenie możemy zamontować w pochwycie drzwi. Zapewnia on wygodne działanie w połączeniu z zamkiem elektrycznym w zasuwnicach Secury: drzwi otwierają się swobodnie po dotknięciu pochwytu, a po domknięciu ręcznym lub przez samozamykacz, ponownie się ryglują. To gwarancja bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.

  1. Jak działa wasz „Konfigurator drzwi” i gdzie go znajdę? „Konfigurator drzwi” jest opcją, jaką stworzyliśmy dla Klientów, którzy chcieliby posiadać w swoim domu wyjątkowe drzwi zewnętrzne. Dostępny jest na naszej stronie internetowej i pozwala samodzielnie stworzyć wyjątkowy projekt drzwi zewnętrznych, bazując na proponowanych przez nas opcjach. Do wyboru masz m.in.: różne systemy drzwi, wymiary, rodzaje i umiejscowienia przeszkleń, szeroki wachlarz kolorów, pochwytów, zamków i zabezpieczeń. Wszystko to pozwala naszym Klientom na zaprojektowanie wymarzonych, spersonalizowanych drzwi zewnętrznych, które przed zakupem mogą dodatkowo obejrzeć w podglądzie na elewacji.

  1. Jak dojechać do waszego salonu w Przemyślu? W Przemyślu nasze produkty możesz obejrzeć u naszego partnera handlowego. Salon znajdziesz na ul. 3 Maja 97. Jeżeli nie wiesz, jak dojechać do placówki, na naszej stronie internetowej w zakładce „Gdzie kupić” możesz wyszukać wybrany salon i skorzystać z udostępnionej przez nas opcji wyznaczenia trasy za pomocą GPS.

  1. Jak działa sztywny łańcuch, który posiadacie w swojej ofercie? Proponowany przez nas sztywny łańcuch umożliwia uchylenie drzwi bez konieczności całkowitego ich otwarcia. Kolejne przekręcenie pokrętła umożliwia całkowite otwarcie drzwi, umożliwiające wejście do domu z zewnątrz. To jedno z popularniejszych rozwiązań, jakie zamawiają nasi Klienci. Dzięki niemu zyskujesz bowiem maksymalny komfort i bezpieczeństwo. To szczególnie ważne, jeśli w domu są dzieci.