Drzwi wejściowe z szybą - Aluhaus Feba

Drzwi aluminiowe z szybą, gwarantujące niezawodność działania

Wiele osób, decydując się na zakup drzwi zewnętrznych, odrzuca zakup propozycji posiadających ozdobne szyby. Strach przed nieszczelnością, czy słabą izolacją powoduje, że ich ostateczną wizytówkę domu stanowią drzwi sztampowe, nie wywołujące żadnych efektów wizualnych. A to ogromny błąd! W Aluhaus stawiamy przede wszystkim na to, aby nasi Klienci mogli się cieszyć zakupami, które posłużą niezawodnie przez lata. Nasze drzwi wykonane z aluminium z szybą spełniają rygorystyczne normy szczelności, wytrzymałości i wodoszczelności, dlatego każda nasza propozycja oznaczona drzwi alumimiowych jest znakiem CE, zgodnie z normą EN 14351-1.

Wybierając drzwi aluminiowe z szybą od Aluhaus, możesz mieć pewność, że te nie zawiodą. Nasza marka działa w branży stolarskiej już od ponad 25 lat. W tym czasie zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz wiedzę, które są Twoją gwarancją najwyższej jakości drzwi wejściowych. W naszej firmie nie ma miejsca na półśrodki, czy kompromisy. Każdy projekt drzwi przechodzi przez ręce najlepszych fachowców w branży, a produkcja jest stale kontrolowana przez naszych ekspertów. To, w połączeniu ze stawianiem na najlepsze jakościowo materiały, pozwala nam tworzyć drzwi aluminiowe z szybą nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Sprawdź naszą ofertę łączącą jakość i estetykę z funkcjonalnością, a z pewnością odnajdziesz u nas to, czego szukasz!

Drzwi aluminiowe z szybą

Drzwi aluminiowe z szybą

Spektakularne efekty wizualne na wyciągnięcie ręki

W Aluhaus doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę każdego domu. Dlatego wszystkie nasze propozycje projektowane są z pasją przez najlepszych ekspertów w branży. Jeżeli zależy Ci na tym, aby wejście do Twojego domu robiło spektakularne wrażenie, nasz sklep jest na to dobrze przygotowany. Oferowane przez nas drzwi możesz wyposażyć w dodatkowe naświetla boczne. Wybierając do tego opcję piaskowania, możesz liczyć na dodatkowe efekty wizualne, które podkreślą charakter i ciepło Twojego domu.

Aby nasze drzwi aluminiowe z szybą o wysokim standardzie służyły niezawodnie przez długie lata, stawiamy na najlepsze jakościowo materiały. Dotyczy to nie tylko paneli, czy zawiasów, ale również ozdób. Wszystkie aplikacje, jakie znajdziesz na naszych drzwiach, wykonywane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która odporna jest nawet na ekstremalne warunki atmosferyczne. Co więcej, dzięki temu, że aplikacje licowane są z powierzchnią panelu, można łatwo utrzymać je w czystości. Takie rozwiązanie nie tylko poprawia estetykę drzwi, ale rozwiązuje również problem kontaktu z ostrymi krawędziami – co jest szczególnie ważne, jeżeli w domu są małe dzieci. Bezpieczne, trwałe i efektowne drzwi jednoskrzydłowe aluminiowe z szybą? Z nami to wszystko masz na wyciągnięcie ręki! Rozglądaj się po naszych drzwiach z aluminium, a na pewno odnajdziesz takie, które spełnią Twoje oczekiwania.

Drzwi aluminiowe z szybą do domu energooszczędnego? My jesteśmy na tak!

Dobrze zaprojektowane i zamontowane drzwi jednoskrzydłowe wykonane z profili aluminiowych z przegrodą termiczną potrafią doskonale ochronić dom przed stratami ciepła. Z tego względu dobrze sprawdzają się w przypadku domów energooszczędnych i pasywnych. Propozycje, jakie znajdziesz w Aluhaus, doskonale odpowiadają na te potrzeby. Aby drzwi aluminiowe z szybą zostały dopuszczone do sprzedaży w Polsce, jako modele do domów energooszczędnych, powinny posiadać współczynnik przenikania ciepła na poziomie 1.1 W/(m²K), w przypadku domów pasywnych wartość Ud powinna wynosić 0,8 W/(m²K).

Jak na te potrzeby odpowiadają drzwi aluminiowe z szybą marki Aluhaus?

  • Seria Elite przy zabudowie 90 mm posiada wartość Ud 0,74 W/(m²K), natomiast przy zabudowie 75 mm wartość Ud wynosi 0,79 W/(m²K),
  • Seria Tenvis dostępna w wersji 75 mm posiada wartość Ud 0,84 W/(m²K).

Jak widać, oferowane przez Aluhaus drzwi jednoskrzydłowe z szybą doskonale sprawdzają się w budownictwie energooszczędnym. Dodatkowo seria Elite odpowiada również na potrzeby budownictwa pasywnego. To Twoja gwarancja, że propozycje naszej marki posiadają najlepsze parametry izolacyjne, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej surowych Klientów. Rozglądaj się po ofercie naszych produktów. U nas design, bezpieczeństwo i energooszczędność idą ze sobą w parze. Postaw na stylowe i wytrzymałe drzwi z aluminium do swojego domu. Gwarantujemy Ci, że będą prezentowały się świetnie zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz. Nie zwlekaj i złóż swoje zamówienie już dziś. Obiecujemy Ci bardzo szybki i sprawny proces realizacji, a jeśli masz jakiekolwiek pytania, to nie wahaj się z nami skontaktować – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Drzwi aluminiowe z szybą - Aluhaus

Dobierz rozwiązania Aluhaus

Wypełnij formularz, jeżeli chcesz wycenić drzwi zewnętrzne, okna lub dowiedzieć się więcej o systemach Aluhaus.
Nasi specjaliści oddzwonią do Ciebie i odpowiedzą na Twoje pytania.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, zapewnienia najwyższych standardów obsługi oraz w celu kierowania do Państwa treści marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na ich otrzymywanie.  Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Państwu prawach W celu obsługi Państwa zapytania i przygotowania oferty, Państwa dane osobowe podane w ramach formularza zostaną przekazane wybranemu partnerowi handlowemu Oknoplast.
Przesłanie formularza oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi Państwa zapytania. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez przesłanie żądania na adres: privacy@oknoplast.com.pl*Pola wymagane