Zielona Góra

Zielona Góra – Okno-Expert – Partner Handlowy

ul. Wiśniowa 2A
65-517 Zielona Góra

tel. 68 452 11 57

Więcej informacji
Nasze drzwi zewnętrzne to efekt wieloletniego doświadczenia oraz precyzyjnej obróbki mechanicznej, dokonywanej przez cyfrowo sterowane automaty. Wszystko to sprawia, że drzwi zewnętrzne Aluhaus stanowią doskonale przemyślane projekty, a przy tym produkty dopracowane w każdym szczególe. To jakość, która zdecydowanie robi różnicę. Widać to po parametrach technicznych – dzięki nam zadbasz o odpowiednią izolacyjność domu, ochronę przed hałasem, czy próbami włamań.

FAQ: Jakie pytania zadaliście nam w Zielonej Górze?

  1. Chciałbym posiadać drzwi zewnętrzne z wyjątkowym układem przeszkleń. Czy jest w waszym sklepie możliwość zamówienia takiego projektu?Z myślą o Klientach, którym zależy na niestandardowych rozwiązaniach projektowych, stworzyliśmy „Konfigurator drzwi”, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. Z pomocą tego narzędzia możesz stworzyć projekt swoich wymarzonych drzwi zewnętrznych, korzystając z udostępnionych przez nas propozycji. Do wyboru masz m.in. przeszklenia: ich ilość, umiejscowienie, rodzaj szyby i naświetli bocznych. W razie jakichkolwiek pytań możesz zadzwonić do najbliższej placówki lub wysłać do nas zapytanie za pomocą strony internetowej.

  1. Gdzie w Zielonej Górze znajdę wasz salon?W Zielonej Górze posiadamy swojego partnera handlowego na ul. Wiśniowej 2A. Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00. Jeżeli nie masz możliwości zajechania do salonu w dni powszednie, pamiętaj, że całą aktualną ofertę znajdziesz na naszej stronie internetowej  w aktualnym katalogu w zakładce „Home”. Szczegółowo opisaliśmy w niej każdy model drzwi, zabezpieczenia i wszystkie dodatki.

  1. Czym charakteryzują się wasze drzwi Tenvis?Nasze drzwi Tenvis posiadają współczynnik przenikalności cieplnej Ud dla całych drzwi już od  0,84 [W/m²K]. Najwyższą izolacyjność termiczną zapewnia im specjalny materiał umieszczony pomiędzy panelem o grubości 62 mm lub 76 mm, który zbudowany jest z dwóch blach aluminiowych o grubości 3 mm (dot. blachy zewnętrznej) i 2 mm (dot. blachy wewnętrznej). Doskonale przemyślany projekt i zastosowane rozwiązania pozwoliły nam na stworzenie drzwi maksymalnie szczelnych i bezpiecznych.

  1. Czy można u was zamówić drzwi zewnętrzne wyposażone w trzpienie antywyważeniowe?W Aluhaus proponujemy Klientom rozwiązania i projekty, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i spokojny sen domowników. Dlatego znajdziesz w naszej ofercie trzpienie antywyważeniowe, które montujemy w drzwiach na stronie z zawiasami. Dzięki temu skutecznie uniemożliwiają wyważenie drzwi. To jedno z najpopularniejszych zabezpieczeń, jakie zamawiają nasi Klienci.
Lubuskie i pełna oferta regionalna Aluhaus. Zobacz nasze drzwi zewnętrzne i wybierz coś dla siebie i całej rodziny. Zadbaj o bezpieczeństwo, doceń detale. Zobacz także nasze drzwi wejściowe w Gorzowie .
Przejdź do góry