lubuskie

FAQ: Jakie pytania dotyczące drzwi zewnętrznych zadajecie nam w województwie lubuskim?

Aluhaus nie zwalnia tempa! Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się marek na naszym rynku. Od lat otwieramy kolejne salony, docierając do coraz szerszej grupy Klientów. Rosnąca popularność oznacza duże zainteresowanie – właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie listę pytań, które najczęściej zadają nam Klienci w województwie lubuskim. Jeśli po przeczytaniu nadal będziesz mieć wątpliwości, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie. Do rozmowy oddelegujemy opiekuna, który odpowie na wszystkie pytania.
  1. W jakich kolorach dostępne są drzwi zewnętrzne?Kolor drzwi zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. W Aluhaus oddajemy do Twojej dyspozycji bogatą paletę barw, m.in. paletę RAL, ale także kolory strukturalne, czy drewnopodobne. Dzięki temu idealnie zgrasz nowe drzwi z designem całego domu.

  1. Czy w Aluhaus znajdę przeszklone drzwi zewnętrzne?Tak. Co więcej – przeszklone drzwi zewnętrzne są już teraz jednymi z najpopularniejszych wyborów naszych Klientów. Ich popularność stale rośnie, głównie za sprawą fantastycznego, niebanalnego designu. Jeśli zastanawiasz się, czy dany model będzie pasował do Twojego domu, to możesz skorzystać ze specjalnego narzędzia dostępnego na naszej stronie. W zakładce „konfigurator drzwi” możesz w dowolny sposób zaprojektować wymarzone drzwi, wybierając m.in. rodzaj przeszklenia.

  1. Znajdę salon Aluhaus w województwie lubuskim?Marka Aluhaus stale się rozwija, otwierając salony na terenie całego kraju. Jeśli chcesz sprawdzić, czy w pobliżu Twojej miejscowości znajduje się salon, w którym będziesz mógł kupić nasze drzwi zewnętrzne, sprawdź oficjalną listę naszych partnerów. Wystarczy wejść w zakładkę „Gdzie kupić”, która znajduje się na naszej stronie internetowej, a później wpisać miasto leżące najbliżej Ciebie. Jeśli nadal będziesz miał wątpliwości, skorzystaj z podanego na stronie numeru telefonu. Z pewnością jeden z konsultantów odpowie na wszystkie twoje pytania i wątpliwości.

  1. Czy pomiaru drzwi muszę dokonać sam?Niekoniecznie! W trosce o zadowolenie naszych Klientów przewidujemy usługę pomiaru drzwi. Możesz ją zamówić przychodząc osobiście do jednego z naszych salonów, telefonicznie lub po prostu przez formularz internetowy. Pamiętaj, że wszystkie niezbędne dane znajdziesz na naszej stronie internetowej!

Zobacz pełną ofertę drzwi zewnętrznych przygotowaną przez miasta w województwie lubuskim: Gubin, Kostrzyn nad Odrą, Zielona Góra.
Przejdź do góry