Zamość

Zamość – MAKO – Partner Handlowy

ul. Lubelska 36c
22-400 Zamość

tel. 84 538 95 16

Więcej informacji
Jesteśmy Aluhaus i mamy najlepsze drzwi zewnętrzne! Zamość może już dziś się o tym przekonać. W naszym salonie każdy z Was znajdzie drzwi, które wiernie posłużą przez długie lata. Skąd ta pewność? Stawiamy tylko i wyłącznie na najlepsze materiały i precyzyjne wykończenie. U nas nie ma miejsca na kompromisy, niedociągnięcia czy ustępstwa - wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Takie podejście doprowadziło nas do miejsca, w którym jesteśmy teraz. 3000 salonów w 13 krajach. 25 lat doświadczenia. Po prostu wiemy jak zrobić drzwi, które są dobrą inwestycją na lata.

FAQ: Oto pytania, które mieszkańcy Zamościa zadawali nam najczęściej

  1. Jak znaleźć najbliższy salon Aluhaus?W samej Polsce jest ponad 100 salonów, więc na pewno znajdziesz coś w swojej okolicy. Jak to zrobić? Wystarczy odwiedzić stronę aluhaus.com.pl i znaleźć zakładkę “GDZIE KUPIĆ?”. Po zweryfikowaniu aktualnej lokalizacji zobaczysz wszystkie salony w swojej okolicy, godziny otwarcia, dane kontaktowe i partnerów handlowych. Do zobaczenia na miejscu!

  1. Jakie drzwi do domu jednorodzinnego?W przypadku klasycznych budynków idealnie sprawdzają się modele Elite, które świetnie podkreślają piękno i majestat takich domów. Z kolei nowoczesne budynki pasują do modeli Tenvis, które fenomenalnie łączą minimalizm z ponadczasowością. Są skromniejsze niż modele Elite, przez co nie można im odmówić pewnego uroku.

  1. Czy czytnik Blue&Code można kontrolować poprzez aplikację?Tak, nasz czytnik Blue&Code jest dostosowany do specjalnej aplikacji, która obsługuje do 6 telefonów komórkowych i 18 kodów użytkowników. Korzystając ze smartfonów należy wprowadzić 2 pierwsze cyfry kodu. Całość jest niezwykle prosta i intuicyjna, nawet jeżeli na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest inaczej.

  1. Czy można tutaj zamówić specjalny pochwyt z sensorem dotyku?Owszem, mamy takie akcesoria w swojej ofercie. Każdy z Was może zamówić pochwyt z sensorem lub przyciskiem, który w połączeniu z elektrycznym zamkiem i zasuwnicami Secury zapewnia bezkompromisową niezawodność, komfort użytkowania i stuprocentowe bezpieczeństwo. Po domknięciu drzwi lub poprzez samozamykacz, drzwi są ponownie zaryglowane.
Szukasz innych miast, w których możesz znaleźć nasze produkty? Sprawdź to, co możemy Ci zaproponować w Janowie Lubelskim.