Janów Lubelski

W Aluhaus stawiamy przede wszystkim na gwarancję bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości produkty. Mimo że są to nasze najważniejsze priorytety, nasi projektanci przykładają również ogromną wagę do designu drzwi zewnętrznych. To w końcu one witają wszystkich Twoich gości i budują te najważniejsze, pierwsze wrażenie. Biorąc to pod uwagę, przygotowaliśmy linie drzwi, które świetnie wpasują się w różne wystroje domów. Dzięki temu możesz cieszyć się najwyższej jakości drzwiami zewnętrznymi, które idealnie wpasują się do Twojego wnętrza.

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne kierowaliście do nas z Janowa Lubelskiego?

  1. Czy mogę zamówić drzwi Elite w unikalnym kolorze? Podczas składania zamówienia na drzwi zewnętrzne Elite w naszym sklepie, masz możliwość wyboru koloru z palety kolorów standardowych RAL lub grupy DECORAL. Wszystkie dostępne odcienie możesz przejrzeć w zakładce „Kolory” na naszej stronie internetowej. Dla osób, które preferują jednak bardziej unikalne rozwiązania, przygotowaliśmy możliwość zaprojektowania własnych drzwi. W zakładce „Konfigurator drzwi” możesz samodzielnie zaprojektować wymarzone drzwi zewnętrzne, bazując na oferowanych przez nas rozwiązaniach. To świetna propozycja dla osób, które szukają indywidualnych i niestandardowych projektów.

  1. Czy w waszym sklepie dostanę dodatkowe akcesoria do drzwi zewnętrznych? Jak najbardziej! W Aluhaus skupiamy się nie tylko na drzwiach zewnętrznych, ale również na wszelkiego rodzaju niezbędnych akcesoriach i dodatkach. Całą dostępną ofertę możesz przejrzeć na naszej stronie internetowej lub odwiedzić najbliższy sklep partnerski. Jeżeli zależy Ci na dobrym zabezpieczeniu drzwi zewnętrznych, to mamy dla Ciebie szeroki wachlarz możliwości: czytniki linii papilarnych, klawiatury numeryczne, czy choćby czytniki RFID. Dobre zabezpieczenia są naszym zdaniem jednymi z najważniejszych akcesoriów, o jakich należy pomyśleć przy zakupie drzwi.

  1. Jakie zabezpieczenia drzwi zewnętrznych posiadacie w swojej ofercie? Bezpieczeństwo jest niewątpliwie jednym z naszych najwyższych priorytetów. Dlatego do wyboru masz w naszej ofercie szereg zabezpieczeń, które możesz zamontować do wybranych drzwiach zewnętrznych. Stawiamy przede wszystkim na rozwiązania nowoczesne, które zaskakują swoją skutecznością nawet najbardziej wymagających Klientów. Proponujemy czytniki linii papilarnych, klawiatury numeryczne, czytniki RFID i Blue&Code. Wszystkie szczegółowe informacje możesz doczytać na naszej stronie internetowej w zakładce „Akcesoria”. Oprócz tego typu zabezpieczeń proponujemy m.in. wkładkę JANUS oraz trzpienie antywyważeniowe. To zdecydowanie najwyższa gwarancja bezpieczeństwa.

  1. Jak zamówić w waszym sklepie drzwi? Zanim dokonasz zamówienia, musisz posiadać wszystkie wymiary, jakie muszą posiadać drzwi. Samego zamówienia możesz dokonać przez stronę internetową lub stacjonarnie, u jednego z naszych partnerów handlowych. Drzwi możesz również wybrać przez telefon, w rozmowie z jednym z naszych pracowników. Wszystkie niezbędne dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie internetowej.