Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski – AMBIT – Partner Handlowy

ul. Juliusza Słowackiego 20
97-300 Piotrków Trybunalski

kom. 601 910 164

Więcej informacji
25 lat doświadczenia na rynku pozwoliło nam zdobyć cenne, trudne do przecenienia doświadczenie. To owocuje kolejnymi zaskakującymi projektami i rozwiązaniami. Nowoczesne drzwi, które zachwycają zarówno designem, jak i swoimi parametrami technicznymi? Wszystko to znajdziesz w drzwiach zewnętrznych Aluhaus. Zwłaszcza że do Twojej dyspozycji oddajemy szereg praktycznych i nowoczesnych dodatków. Jesteś zainteresowany?

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne zadaliście nam w Piotrkowie Trybunalskim?

  1. Poszukuję nowoczesnych drzwi z wąskimi przeszkleniami. Co mi polecacie? Mamy w swojej ofercie kilka modeli drzwi, które mogą Cię zainteresować. Możesz przejrzeć nasze drzwi z linii Futura. Te posiadają panele o futurystycznej stylistyce, dzięki której doskonale pasują do nowoczesnych budynków. Charakteru dodają im geometryczne frezowania i aplikacje ze stali nierdzewnej. Wąskie przeszklenia posiadają również nasze drzwi zewnętrzne z linii Inox. Te świetnie pasują do odważnych projektów domów. Wszystkie nasze projekty możesz przejrzeć na stronie internetowej sklepu Aluhaus.

  1. Czy można zamówić u was drzwi z numerem domu? Jak najbardziej. Numery domów wzbogacają wizualny odbiór drzwi i nadają im wyjątkowego charakteru. Mają jednocześnie zastosowanie praktyczne, dzięki czemu cieszą się dużą popularnością wśród naszych Klientów. Numery domów osadzamy w powierzchni panelu i licujemy z blachą aluminiową. To pozwala na łatwiejsze utrzymanie drzwi w czystości.

  1. Jak dojechać do waszego salonu w Piotrkowie Trybunalskim? W Piotrkowie Trybunalskim posiadamy partnera handlowego na ul. Juliusza Słowackiego 20. Jeżeli nie wiesz, jak dojechać do tej placówki, możesz skorzystać z opcji „Jak dojechać”, którą udostępniliśmy na naszej stronie internetowej. Dzięki udostępnionej przez nas opcji wyznaczania trasy za pomocą GPS nie powinieneś mieć problemu z dojazdem. Pamiętaj jednak, że salon czynny jest od poniedziałku do piątku  w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty od 10:00 do 13:00. Całą naszą ofertę możesz przejrzeć również online!

  1. Czym jest wasz „Konfigurator drzwi”? „Konfigurator drzwi” znajdziesz na naszej stronie internetowej. To opcja, którą przygotowaliśmy dla Klientów poszukujących wyjątkowych i unikalnych projektów drzwi zewnętrznych. Za pomocą „Konfiguratora” możesz stworzyć własny projekt drzwi, korzystając z udostępnionych przez nas propozycji i rozwiązań. W ten sposób możesz zaprojektować drzwi o wyjątkowym kolorze, rozmiarze, lub dostosowanej do Twoich potrzeb ilości zabezpieczeń. Możesz wybrać również przeszklenia, ich umiejscowienie, rodzaj użytych szyb, uchwyty, czy rodzaje zamków. Całość obejrzysz w podglądzie na elewacji, dzięki czemu doskonale będziesz wiedzieć, jak dany projekt sprawdzi się w Twoim domu.
Sprawdź naszą ofertę partnera handlowego w innym mieście: https://www.aluhaus.com.pl/miasta_salony/drzwi-zewnetrzne-zdunska-wola/