Zduńska Wola

Zduńska Wola – MP MAREK PAZERA – Partner Handlowy

Al. Kościuszki 10
98-220 Zduńska Wola

tel. 43 823 99 62

Więcej informacji
Interesują Cię drzwi wyjątkowe, które będą pasować nie tylko do aranżacji Twojego domu, ale także do osobistego, wymarzonego stylu? W Aluhaus dajemy Ci ogromną dowolność w personalizacji drzwi. To Ty decydujesz o każdym detalu, kolorze, czy fakturze drzwi zewnętrznych. Jednocześnie gwarantujemy doskonałe parametry techniczne, które zapewniają odpowiednią izolacyjność domu oraz ochronę przed hałasem, czy włamaniami.

FAQ: Te pytania zadawali nam najczęściej mieszkańcy Zduńskiej Woli

  1. Czym charakteryzują się wasze drzwi Elite?Nasze drzwi Elite posiadają certyfikat w klasach odporności RC2 i RC3, dzięki czemu mogą zostać dopasowane do indywidualnych wymagań bezpieczeństwa. Posiadają panel o grubości 76 mm lub 90 mm, który został zbudowany z dwóch blach aluminiowych o grubości 3 mm. Przestrzeń pomiędzy nimi wypełniliśmy materiałem o wysokiej izolacji termicznej (współczynnik przenikalności cieplnej Ud dla całych drzwi wynosi już od 0,69 [W/m²K]). Wybierając drzwi Elite stawiasz na szczelność i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

  1. Jak znaleźć wasz salon w Zduńskiej Woli?Aluhaus stale poszerza sieć swoich sklepów, dzięki czemu możesz znaleźć nas również w swojej miejscowości. Placówka naszego partnera handlowego mieści się na ul. Kościuszki 10. Możesz go odwiedzić w dni powszednie od 10:00 do 17:00 lub w soboty od 10:00 do 12:00. W razie problemu z dojazdem możesz skorzystać z funkcji wyznaczenia trasy GPS, którą umieściliśmy na naszej stronie internetowej w zakładce „Jak dojechać”.

  1. Czy znajdę w waszej ofercie samozamykacze?Oczywiście. W naszej ofercie proponujemy dwa modele samozamykaczy: ukryty oraz nawierzchniowy z szyną ślizgową. Jeżeli zależy Ci na tym, aby samozamykacz był niewidoczny, kiedy drzwi są zamknięte, powinieneś wybrać  model ukryty (szynę ślizgową widać jedynie, kiedy drzwi są otwarte). Samozamykacz nawierzchniowy z szyną ślizgową oferujemy w trzech kolorach (białym, srebrnym i brązowym), dzięki czemu możesz łatwo dopasować go do odcienia drzwi.

  1. Gdzie znajdę paletę odcieni, w których mogę zamówić wasze drzwi?Paletę odcieni znajdziesz na naszej stronie internetowej w aktualnym katalogu w zakładce „Home” lub w najbliższej placówce. Pamiętaj, że nasze modele drzwi Elite i Tenvis posiadają różne palety kolorystyczne. Każdy proponowany przez nas model drzwi ma zaznaczoną opcję, w jaki sposób może zostać wykonany (multikolor – nałożenie dwóch kolorów na jedną płaszczyznę i bikolor – malowanie drzwi różnymi kolorami od strony wewnętrznej i zewnętrznej, bez dopłaty w obrębie standardowych kolorów). Jeżeli planujesz zamówić drzwi w unikalnym kolorze, zerknij do naszego „Konfiguratora drzwi”. Z jego pomocą możesz personalizować proponowane przez nas modele, nadając im np. niestandardowy kolor.