Łomża

Łomża – PROJEKT – Partner Handlowy

ul. Bema 3 C
18-400 Łomża

tel. 86 218 14 14

Więcej informacji
Drzwi zewnętrzne nie muszą być nudne! Taka myśl przyświeca nam w trakcie tworzenia kolejnych projektów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz możliwościom technicznym, możemy tworzyć naprawdę wyjątkowe projekty, które przykuwają wzrok, jednocześnie doskonale chroniąc dom. Naszym drzwiom nie straszne są nawet najsurowsze zimy ani najgorętsze lata. Do tego, dzięki przemyślanym systemom antywłamaniowym, możesz być pewien, że nie sforsuje ich nawet najbardziej zuchwały włamywacz. To propozycja, na którą zdecydowanie warto postawić. Zwłaszcza że to Ty decydujesz, jakie dodatki, systemy, czy zabezpieczenia będą posiadały Twoje drzwi! W Aluhaus możesz bowiem w pełni personalizować dowolne propozycje. Jesteś zainteresowany?

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne zadaliście nam w Łomży?

  1. Czy można zamówić u was drzwi zewnętrzne z numerem domu? Jak najbardziej! Numery domów to jedne z najczęstszych dodatków, jakie wybierają nasi Klienci. To jeden z elementów wzbogacających wygląd drzwi, przy jednoczesnym, praktycznym zastosowaniu. Proponowane przez nas numery domów są osadzane w powierzchni panelu i licowane z blachą aluminiową. Dodatkowo takie rozwiązanie pozwala łatwo utrzymać drzwi w czystości.

  1. W jakich godzinach jest czynny wasz sklep w Łomży? Nasz salon w Łomży, na ul. Bema 3C jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00, a w soboty 9:00-13:00. Pamiętaj, że jeżeli nie masz możliwości odwiedzenia naszego sklepu w podanych godzinach, nic nie tracisz. Całą ofertę znajdziesz na stronie sklepu Aluhaus. W razie jakichkolwiek pytań możesz również kontaktować się z nami internetowo, w zakładce „Kontakt”.

  1. Jak działa czytnik Sorex Blue Code, który posiadacie w swojej ofercie? Czytnik Sorex Blue Code, który Ci proponujemy, wymaga kontroli dostępu przy użyciu kodu 4-10 cyfrowego. Wszelkiej kontroli funkcji można również dokonywać za pomocą aplikacji na telefonie. We współpracy z telefonem wystarczy potwierdzić OK, aby otworzyć drzwi. Czytnik posiada modyfikowany zasięg Bluetooth i możliwość iluminacji. Pamiętaj, że w sklepie Aluhaus stawiamy tylko na najlepsze jakościowo i sprawdzone rozwiązania!

  1. Poszukuję drzwi zewnętrznych, które będą miały symetryczne wzory. Co mi proponujecie? Jeżeli szczególnie cenisz sobie symetrię oraz porządek we wzornictwie, z pewnością mogą zainteresować Cię nasze modele drzwi zewnętrznych z linii Classic. Posiadają one panele z przeszkleniami o klasycznych, geometrycznych kształtach. Sekret ich estetyki tkwi właśnie w umiarze i prostocie kształtów. Ten projekt charakteryzuje się ponadczasowym designem,  dlatego drzwi świetnie sprawdzą się zarówno w budynkach klasycznych, jak i nowoczesnych.
Zobacz nasze drzwi wejściowe, które dostępne są w Łomży: https://www.aluhaus.com.pl/drzwi-wejsciowe-lomza/ Oto nasz partner handlowy dostępny także w tym województwie: https://www.aluhaus.com.pl/miasta_salony/drzwi-zewnetrzne-wysokie-mazowieckie/