Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie – STEFBUD – Partner Handlowy

Rynek Piłsudskiego 14
18-200 Wysokie Mazowieckie

tel. 86 275 02 55

Więcej informacji
Uwielbiamy to, co robimy, a robimy najlepsze drzwi zewnętrzne. Wysokie Mazowieckie najwyraźniej to wie, bo mieszkańcy postawili na salon Aluhaus, ale czy kogoś to dziwi? W końcu Aluhaus to eleganckie drzwi Elite, ponadczasowe modele Tenvis, niezastąpione akcesoria i doświadczeni eksperci. Czego chcieć więcej? Wszystko, co sprawi, że dom będzie zabezpieczony przed nieproszonymi gośćmi i zimnym powietrzem, jest tutaj! Izolacja termiczna, jaką zapewniają nasze drzwi stoi na najwyższym poziomie. Przełoży się to nie tylko na komfort, ale też rachunki za ogrzewanie. Drzwi będą z Wami przez długie lata. Warto postawić na najlepsze!

FAQ: Jakie pytania zadawali nam mieszkańcy Wysokiego Mazowieckiego?

  1. Czy znajdę salon Aluhaus poza granicami Polski? Tak, jesteśmy aktywni na arenie międzynarodowej. Mamy 25 lat doświadczenia. W tym czasie powstało 3000 salonów na terenie aż 13 krajów. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę aluhaus.com.pl i sprawdzisz zakładkę “gdzie kupić?”. W ten sposób znajdziesz wszystkie salony w okolicy, niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś!

  1. Klawiatura numeryczna czy czytnik linii papilarnych?To częsty dylemat. Z jednej strony niezawodny czytnik linii, do którego wystarczy raz zaprogramować odcisk, a z drugiej prosta i nieskomplikowana klawiatura. Wystarczy dać komuś hasło, by mógł wejść, co czasami jest bardzo wygodne i ułatwia życie. Potem to hasło można oczywiście zmienić. Każda opcja ma swoje zalety - wybór należy do Was!

  1. Kiedy kupić pochwyt?Dobrze dobrany pochwyt zawsze doda uroku i będzie idealnym dodatkiem. Dotyczy to głównie modeli Elite, które słyną ze swojego ponadczasowego charakteru. Odpowiednio dobrany pochwyt uwydatni wszystko co najlepsze i będą przy tym funkcjonalnym dodatkiem.

  1. Produkujecie także okna?Nie, ale naszym partnerem handlowym jest Oknoplast, więc w salonach Aluhaus zawsze znajdziecie okna. I to nie byle jakie! Oknoplast jest przecież liderem wśród producentów. Produkty tej firmy są po prostu topowe.