Łódź

Łódź – Modern – Partner Handlowy

ul. Wróblewskiego 70/72
93-566 Łódź

tel. 42 646 44 59, tel. kom. 508 370 498, 508 370 503

Więcej informacji
Niebanalny design, który przykuwa wzrok? Ochrona przed wdzierającym się zimnem? Doskonałe właściwości akustyczne i ochrona przed hałasem? A może zabezpieczenia przed potencjalnymi włamywaczami? Zastanawiasz się, na który z tych parametrów powinieneś postawić w pierwszej kolejności? W Aluhaus ten problem Cię nie dotyczy. Każdy z naszych modeli został zaprojektowany w taki sposób, aby spełniać wszystkie najważniejsze cechy nowoczesnych drzwi zewnętrznych. Możesz zatem liczyć na doskonałą ochronę pod każdym względem. Zwłaszcza że to Ty decydujesz, jakie systemy znajdą się w Twoich drzwiach. To również Ty decydujesz o ich designie, wybierając kolor, rodzaj przeszkleń, czy gustownych dodatków. Zostań projektantem swojego domu marzeń!

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne trafiły do nas z Łodzi?

  1. W waszej ofercie znalazłem opcje kolorystyczne Multikolor i Bikolor. Czym się one różnią? Nasze modele drzwi zewnętrznych oznaczone znakiem Multikolor mogą być personalizowanie, przez umieszczenie dwóch różnych kolorów na jednej płaszczyźnie. Bikolor oznacza, że wszystkie modele drzwi mogą być wykonane w różnym kolorze od strony wewnętrznej i zewnętrznej (bez dopłaty w obrębie kolorów standardowych).

  1. Jestem przejazdem w Łodzi. Gdzie znajdę wasz sklep? Dzięki temu, że nasza sieć salonów i oferta stale się powiększają, możecie nas znaleźć także w Łodzi. Posiadamy partnera handlowego na ul. Wróblewskiego 70/72. Salon czynny jest od 9:00 do 18:00 w tygodniu i od 9:00 do 13:00 w soboty. W razie problemów z dojazdem do naszych sklepów udostępniliśmy naszym Klientom GPS na stronie Aluhaus, aby mogli łatwo i bezproblemowo znaleźć najbliższą drogę do placówki. Pamiętaj jednak, że cała nasza oferta dostępna jest również online!

  1. Jakie zabezpieczenia drzwi zewnętrznych posiadacie w swojej ofercie? Całą listę zabezpieczeń, jaką stosujemy w naszych produktach, znajdziesz na naszej stronie internetowej, w zakładce „Akcesoria”. Tam szczegółowo opisujemy każdą z propozycji. W Aluhaus stawiamy na nowoczesne, skuteczne i najlepsze jakościowo rozwiązania. Dlatego znajdziesz u nas czytniki linii papilarnych, klawiatury numeryczne, czytniki RFID, Blue&Code, czy zabezpieczenia montowane bezpośrednio w drzwiach, jak trzpienie antywyważeniowe, sztywny łańcuch i wkładka Janus.

  1. Czy można u was zamówić drzwi według własnego projektu? W sklepie Aluhaus wiemy, że Klienci poszukują często indywidualnych i unikalnych rozwiązań. Dlatego stworzyliśmy „Konfigurator drzwi”, dostępny na naszej stronie internetowej, w którym każdy może zaprojektować własny model drzwi, korzystając z proponowanych przez nas opcji. Dzięki temu możesz zamówić u nas drzwi zewnętrzne, które będą oparte tylko na najlepszych jakościowo i sprawdzonych rozwiązaniach. W „Konfiguratorze drzwi” wachlarz możliwości masz naprawdę ogromny. Wybierasz m.in. wymiary, kolory, rodzaje zabezpieczeń, oszklenia, uchwyty oraz interesujące Cię dodatki.
Tutaj: https://www.aluhaus.com.pl/drzwi-wejsciowe-lodzkie/ możesz zobaczyć pełną ofertę drzwi wejściowych w woj. łódzkim. Sprawdź ofertę naszego partnera handlowego w innym mieście: https://www.aluhaus.com.pl/miasta_salony/drzwi-zewnetrzne-pabianice/
Przejdź do góry