Pabianice

Pabianice – AKG – Partner Handlowy

ul. Kilińskiego 33
95-200 Pabianice

tel. 42 214 84 76

Więcej informacji
Każdy w końcu znajduje się w sytuacji, która wymaga inwestycji w nowe drzwi zewnętrzne. Pabianice mogą od dziś dokonywać wyboru nowych drzwi w salonie Aluhaus. Co to oznacza? Absolutny brak kompromisów! Najwyższa jakość materiałów zawsze idzie w parze z perfekcyjnym wykończeniem i nienaganną estetyką. Dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal pozwala stworzyć produkt, który będzie cieszył niezawodnością przez długie lata. W końcu drzwi to inwestycja na lata. Niezależnie od warunków muszą spełniać swoje funkcje bez żadnych zastrzeżeń. Dlatego też nie ma co brać kota w worku. Aluhaus to lider wśród producentów drzwi zewnętrznych. Jak ufać, to tylko najlepszym!

FAQ: Jakie pytania zadawali nam mieszkańcy Pabianic?

  1. Znajdę was poza granicami Polski? Prowadzimy salony w 13 krajach, więc jest duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz nasz salon w pobliżu. Wystarczy, że odwiedzisz stronę internetową aluhaus.com.pl i wejdziesz w zakładkę “gdzie kupić?” i sprawdzisz czy w pobliżu Twojej lokalizacji jest salon Aluhaus. Znajdziesz tam także wszystkie niezbędne informacje, takie jak godziny otwarcia i numery kontaktowe.

  1. Jakie zabezpieczenia do drzwi są najskuteczniejsze? Każde zabezpieczenie, które kupisz w Aluhaus sprawdzi się doskonale i będzie niezawodne przez długie lata. Jeżeli wolisz czytnik linii papilarnych - mamy dla ciebie niezwykle czuły i dokładny skaner, który jest w stanie zapamiętać nawet to 99 różnych odcisków palców! Jeżeli wolisz coś bardziej klasycznego - klawiatura numeryczna na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom. Jest łatwa w obsłudze i pozwala zabezpieczyć drzwi kodem 4 lub 6 cyfrowym.

  1. Czy zajmujecie się także stolarką okienną? W naszych salonach możecie kupić także okna, ponieważ naszym partnerem handlowym jest Oknoplast. Dla Was oznacza to łatwy dostęp do produktów najwyższej jakości, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

  1. Które modele najlepiej sprawdzają się w przypadku domków jednorodzinnych? Wszystkie drzwi zewnętrzne z oferty Aluhaus sprawdzą się w przypadku domków jednorodzinnych. Modele Tenvis są jednak bardziej nowoczesne i ponadczasowe, więc wybitnie prezentują się przy skromnych i niewielkich budowlach. Jeżeli to właśnie taki domek, to drzwi Tenvis, a zwłaszcza linie Inox i Classic sprawdzą się fenomenalnie.