Drzwi zewnętrzne Kielce

Kielce – OKNA NA KRAKOWSKIEJ – Partner Handlowy

ul. Krakowska 293
25-801 Kielce

tel. 41 249 54 78

Więcej informacji
Kielce – OKNO PERFEKT – Partner Handlowy

ul. Warszawska 143 d lok. nr 2
25-547 Kielce

tel. 41 340 21 32

Więcej informacji
Jeżeli solidne, trwałe i wyjątkowo estetyczne drzwi zewnętrzne to dla Ciebie priorytet, idealnie trafiłeś! Aluhaus to marka, która odznacza się nie tylko doświadczeniem, ale też sumiennością i rzetelnością. Efektem są drzwi, które będą spełniały wszystkie swoje role przez długie lata. Kielce mogą już dziś odwiedzać nasz nowy salon i wybierać swoje ulubione drzwi zewnętrzne! Podobnie, jak dziesiątki innych miast, Kielczanie mogą wybierać spośród najlepszych drzwi i akcesoriów. Ty także chcesz odwiedzić nasz salon? Nie musisz przyjeżdżać aż tutaj! Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową i znajdziesz najbliższy salon! Do zobaczenia!

FAQ: Pytania, które Kielczanie zadawali najczęściej

  1. Jak znaleźć najbliższy salon? Wystarczy, że odwiedzicie stronę internetową aluhaus.com.pl i wejdziecie w zakładkę “gdzie kupić?”. Znajdziecie tam wszystkie niezbędne informacje odnośnie najbliższych salonów, ich godzin otwarcia i numerów kontaktowych.

  1. Jakie modele polecacie przy niecodziennych/nowoczesnych aranżacjach? W takich przypadkach idealnie sprawdzą się drzwi zewnętrzne z serii Tenvis. Szczególnej uwadze polecamy Wam linie Intarsio i Inox, ponieważ idealnie komponują się one nawet z najbardziej odważnymi projektami.

  1. Czy w salonie znajdę dodatki, jak uchwyty czy numery domów? Oczywiście. Oferta Aluhaus dotyczy zarówno drzwi zewnętrznych, jak i wszystkich niezbędnych akcesoriów. Dlatego też w salonach i na stronie internetowej, znajdziecie wszystko, co może się Wam przydać, w tym także numery domów, pochwyty do drzwi Elite i Tenvis oraz dodatkowe zabezpieczenia drzwi.

  1. Czy dowozicie i montujecie drzwi? Tak, każdy klient może poprosić o taką usługę. Zadbamy o Wasze drzwi kompleksowo - możesz zamówić u nas pomiar drzwi zewnętrznych, ich transport i montaż, dzięki czemu nie musisz się martwić o to, że coś pójdzie nie tak.

  1. Dostanę u Was także drzwi tarasowe? Mamy w swojej ofercie również takie produkty. Na stronie internetowej, w zakładce “drzwi tarasowe” znajdziecie pełną ofertę. Polecamy także odwiedzenie najbliższego salonu, gdzie doświadczeni eksperci doradzą i pomogą Wam wybrać najlepsze egzemplarze.
  Zobacz pełną ofertę drzwi zewnętrznych w woj. świętokrzyskim. Obejrzyj wybrane modele w salonie i wybierz produkt idealny.