Końskie

Końskie – KOWALSCY OKNA – Partner Handlowy

ul. Kilińskiego 21
26-200 Końskie

tel. 41 375 61 54

Więcej informacji
Przyszła pora na nowe drzwi zewnętrzne? Końskie może wybierać spośród setek najróżniejszych modeli drzwi i akcesoriów najwyższej jakości! Nowy salon Aluhaus to miejsce, gdzie znajdziecie najlepsze produkty,, które będą idealnie spełniać swoje zadania przez długie lata. Oferta, którą dla Was przygotowaliśmy usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów, a nowe linie naszych modeli Elite i Tenvis po prostu czarują! Dlaczego? Ponieważ są idealnym kompromisem pomiędzy niezawodną funkcjonalnością i zachwycającą estetyką. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową, a mieszkańców Końskich do nowego salonu!

FAQ: Pytania, które mieszkańcy Końskich zadawali nam najczęściej

  1. Jak znaleźć salony Aluhaus? Na naszej stronie, w zakładce “gdzie kupić?” znajdują się wszystkie salony, godziny otwarcia i dane kontaktowe. Na terenie całej Polski mamy ich ponad 100, więc na pewno nie będziecie musieli szukać daleko! Do zobaczenia na miejscu!

  1. Czy znajdę salon Aluhaus za granicą? Tak, Aluhaus to 3000 salonów w 13 krajach, więc na pewno znajdziesz nas w swojej okolicy, nawet jeżeli jesteś poza granicami Polski! Chcesz wiedzieć czy salon Aluhaus jest blisko? Wejdź w zakładkę “gdzie kupić?” i sprawdź!

  1. Czy linia Inox drzwi Elite nadaje się do mieszkań w bloku? Tak, linia Inox to ciekawe połączenie klasyki z nowoczesnością, sprawdza się znakomicie zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w blokach. Modele z serii Elite odznaczają się ponadczasowością i z reguły pasują dosłownie wszędzie, dlatego też tak chętnie są wybierane przez naszych klientów!

  1. Czy czytnik linii papilarnych działa bez zarzutu? Z naszymi akcesoriami zabezpieczającymi nie trzeba się martwić o to czy skaner rozpozna odcisk palca. Co więcej, skaner potrafi zapamiętać nawet 150 różnych odcisków, więc każdy domownik będzie mógł korzystać z zabezpieczenia.
Przejdź do góry