Gubin

Gubin – OKNO TREND – Partner Handlowy

Sękowice 123/2
66-620 Gubin

tel.: 574292544

Więcej informacji
Szukasz niezawodnych drzwi zewnętrznych? Świetnie, że odwiedziłeś naszą stronę! Znajdziesz tutaj perfekcyjnie wykonane i niezwykle eleganckie drzwi zewnętrzne, które sprawdzą się zarówno w małych, nowoczesnych domkach, jak i wielkich dworkach. Akcesoria i dodatki, które znajdziesz w naszych salonach - także tym w Gubinie - znacznie zwiększą nie tylko komfort, ale też bezpieczeństwo. Co więcej, nowoczesne rozwiązania techniczne, w parze z dbałością o każdy detal, zapewnią izolację na najwyższym poziomie, co przełoży się na temperaturę wewnątrz mieszkania i rachunki za ogrzewanie.

FAQ: Takie pytania zadawali mieszkańcy Gubina

  1. Jak mogę zwiększyć bezpieczeństwo swojego domu? Jakie akcesoria uchronią przed manipulacją i włamywaczami? Na naszej stronie internetowej, w zakładce “akcesoria”, znajdziecie akcesoria, które znacznie przewyższają tradycyjne zamki pod względem zabezpieczenia. W ofercie znajdziecie czytniki bluetooth, czytnik linii papilarnych czy klawiaturę numeryczną. Dodatkowo gwarantujemy pełną integrację ze SMART HOME, by zapewnić jak największy komfort.

  1. Gdzie znajdę najbliższy salon Aluhaus? W zakładce “gdzie kupić?” znajdziesz nie tylko lokalizację najbliższych salonów, ale też wszystkie niezbędne dane kontaktowe. Znajdziesz tutaj także adresy naszych partnerów handlowych, którzy w swojej ofercie mają drzwi od Aluhaus.

  1. Czy znajdę Wasz salon za granicą? Aluhaus to 3000 salonów w trzynastu krajach. Jeśli chcesz wiedzieć czy w miejscu, w którym się obecnie znajdujesz, znajdziesz salon Aluhaus - wejdź na stronę internetową i przejrzyj zakładkę “gdzie kupić?”.

  1. Jakie są standardowe wymiary drzwi Elite? Standardowo całkowita grubość wynosi 90 mm, panel ma grubość 76 mm lub 90 mm, a blachy aluminiowe, z których panel jest zbudowany mają 3 mm grubości. Wymiar drzwi standardowo wynosi 1200x2250 mm.
Oto lubuskie i jego oferta drzwi zewnętrznych, które możesz z powodzeniem obejrzeć w którymś z salonów.