Czaplinek

Czaplinek – TOLLAN – Partner Handlowy

ul. Grunwaldzka 7
78-550 Czaplinek

kom. 694 84 50 51

Więcej informacji
Wymiana drzwi to poważny zakup, prawda? Doskonale o tym wiemy. Na szczęście Aluhaus dociera ze swoją ofertą na drzwi zewnętrzne również do Czaplinka! Nasze produkty sprawią, że poczujesz się o wiele bezpieczniej we własnym domu a na widok rachunku za ogrzewanie oczy nie wyjdą Ci z orbit. Zaufaj nowoczesnym rozwiązaniom, które doceniły już setki Klientów z całego kraju - postaw na stolarkę aluminiową Aluhaus!

FAQ: Sprawdź, jakie pytanie zadawali najczęściej dotychczasowi Klienci z Czaplinka na temat naszej oferty

  1. Gdzie w Czaplinku znajdę salon Aluhaus z asortymentem drzwi zewnętrznych? Jeden z salonów naszego partnera handlowego znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej 7. Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat lokalizacji i wskazówek dotyczących dojazdu naszych salonów w jakimkolwiek mieście, zapraszamy na stronę internetową do zakładki “Gdzie kupić?”. Pracownicy salonów Aluhaus z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania związane z lokalizacją, zarówno mailowo, jak i telefonicznie.
  2. Co sprawia, że drzwi aluminiowe ELITE wyróżniają się na tle konkurencji? Ich dwie podstawowe zalety to funkcje antywłamaniowe oraz możliwość wyposażenia we wkłady o właściwościach termoizolacyjnych, chociaż to oczywiście nie wszystko. Niepowtarzalny design - choć może wydawać się na pierwszy rzut oka trywialną zaletą - jest bez wątpienia istotny i stawia drzwi z oferty Aluhaus przed konkurencją.
  3. Czy model Tenvis występuje w wersji z przeszklonymi panelami? Oczywiście! Wszystkie linie (za wyjątkiem bardziej modernistycznych, frezowanych modeli z linii Groove) zawierają przeszklone panele, dzięki którym wpuścisz więcej światła bądź po prostu rozświetlisz przedpokój. Jeżeli z kolei zależy Ci po prostu na nowoczesnym designie - wybierz panele o mniejszej powierzchni przeszklenia!
  4. Jakie dostępne są formy kontaktu z salonami z Czaplinka poza wizytą osobistą? Jak w przypadku wszystkich naszych salonów - drogi kontaktu, poza wizytą, są dwie. Pierwszą jest oczywiście wykonanie telefonu, co znacznie usprawnia i przyspiesza komunikację oraz potencjalny proces ustalenia dostępności poszukiwanego przez Klienta towaru. Drugą jest kontakt mailowy, który może trwać nieco dłużej, ale zapewniamy - nasi pracownicy odpisują na wszystkie wiadomości tak szybko, jak to możliwe. Najbardziej oczywiście cenimy sobie bezpośrednio kontakt z Klientem, dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia salonu z drzwiami zewnętrznymi w Czaplinku!
Zobacz także naszą ofertę w tym województwie a konkretnie w Szczecinie Dąbiu.