Szczecin Dąbie

Szczecin-Dąbie – EKO-DOM – Partner Handlowy

ul. Szybowcowa 86
70-846 Szczecin Dąbie

tel. 91 469 37 72

Więcej informacji
Myślisz o nowych drzwiach? Mamy coś, co może Ci się spodobać! Solidne, niezawodne i wykonane z najwyższej jakości materiałów drzwi zewnętrzne! Szczecin Dąbie z pewnością wie, o czym mówimy! Nowy salon Aluhaus to miejsce, w którym znajdziecie najlepsze drzwi, wszystkie niezbędne akcesoria i ekspertów, którzy pomogą Wam z prawidłowym pomiarem, wyborem produktów i montażem! W końcu nowe drzwi to inwestycja na lata! Warto, żeby była udana, sprawiała radość i dawała spokój. Jeśli zamiast tego przysparza kolejnych zmartwień - najwyraźniej postawiłeś na kogoś innego niż Aluhaus.

FAQ: Takie pytania zadawali nam w Szczecinie Dąbiu

1. Jakie modele z drzwi Elite polecacie do domów jednorodzinnych? Jeżeli interesują Was klasyczne i eleganckie modele, to linia Inox sprawdzi się idealnie - zwłaszcza modele Paulus, Publius i Vesta powinny przypaść Wam do gustu. Dla tych, którzy szukają czegoś bardziej nowoczesnego, polecamy linię Geometric, która cieszy się uznaniem wśród właścicieli świeżych projektów. Chcąc podkreślić ponadczasowy charakter, warto wybrać drzwi z linii Futura - są one stylizowane tak, by łączyły ponadczasowe piękno z nowoczesną elegancją.
2. Jakie zabezpieczenie drzwi wybrać? Najciekawszymi rozwiązaniami są czytniki linii papilarnych, klawiatury numeryczne i czytniki RFID. Tak naprawdę, wszystkie z wymienionych instalacji są skuteczne i niezawodne, dlatego nie trzeba martwić się zbytnio wyborem, bo zawsze będzie udany. Czytnik RFID wydaje się najszybszy, ponieważ nie trzeba niczego wpisywać czy ściągać rękawiczki z dłoni. Mimo to sprawa pozostaje otwarta, a wybór to kwestia gustu. Pozostaje nam jedynie zagwarantować, że z akcesoriami Aluhaus, Wasze domy są całkowicie bezpieczne!
3. Czy muszę sam zająć się transportem i montażem drzwi Oczywiście, że nie! Możesz poprosić o taką usługę w salonie, poprzez stronę internetową lub telefonicznie. Nasi fachowcy zrobią wszystko tak, aby każdy z Was był zadowolony z zakupu, a drzwi funkcjonowały bez zarzutu - przez długie lata. Możesz także poprosić o pomiar drzwi, jeżeli nie chcesz tego robić sam. W końcu nowe drzwi mają być idealne i warto tutaj skorzystać z fachowej pomocy.
4. Sprzedajecie także drzwi tarasowe? Tak! jeśli odwiedzisz naszą stronę aluhaus.com.pl i wejdziesz w zakładkę “drzwi tarasowe” zobaczysz wszystko, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Jeżeli nie wiesz, które rozwiązanie będzie lepsze - skontaktuj się z nami! Razem z pewnością wybierzemy najlepsze drzwi tarasowe!