Drzwi wejściowe antywłamaniowe – najwyższy poziom bezpieczeństwa!

Dom jest azylem dla każdego człowieka. To w nim w końcu możesz odpocząć po ciężkim dniu w pracy, to tutaj swobodnie oddasz się ulubionym zajęciom i nikt, ani nic Ci nie przeszkadza. Cisza, spokój i bezpieczeństwo to najistotniejsze cechy każdego domu. Co zrobić, aby tak było? Zastosować oczywiście drzwi wejściowe antywłamaniowe od Aluhaus! Drzwi stanowią solidną barierę i blokadę dla niechcianych gości i niekorzystnych warunków pogodowych. Nasze najlepsze drzwi antywłamaniowe wejściowe, nie tylko zapewnią Tobie i Twojej rodzinie najwyższy poziom bezpieczeństwa, lecz również ochronią przed zimnem i zapewnią Ci poczucie bezpieczeństwa i prywatności.

Każde drzwi powinny sprawiać, że Ty i Twoja rodzina czujecie się w pełni bezpiecznie, jednak nie tylko! Warto także zwrócić uwagę nie na samą funkcjonalność, lecz również na ich wyjątkowy i stylowy design! W naszej ofercie spotkasz całą masę przeróżnych wariantów i form, w jakich występują drzwi – wybierz idealne dla siebie!

Czuj się komfortowo w towarzystwie antywłamaniowych drzwi wejściowych

Aby Twoje drzwi spełniały wszystkie oczekiwania, jakie masz wobec nich, muszą cechować się wysoką jakością, wytrzymałością i stworzone być z jak najlepszych surowców. Nasze wszystkie produkty, to gwarancja jakości i satysfakcji, ponieważ wykonujemy je z materiałów najlepszej, niewątpliwej jakości, z niezwykłą dokładnością i precyzją.

Dla nas stylistyka i wygląd drzwi wejściowych antywłamaniowych jest równie istotny, jak ich bezpieczeństwo i funkcjonalność, stąd ta mnogość wariantów i modeli, jakie znajdziesz w naszej ofercie. Musisz pamiętać o tym, że przy wyborze swojego wejścia, zwrócić uwagę na to, czy drzwi wejściowe antywłamaniowe mają wszystkie cechy, które są dla Ciebie istotne. Warto więc przejrzeć wszystkie produkty z naszej oferty i wybrać taki, którego jakość i trwałość, będzie nam służyć na długie lata. Szukasz idealnych drzwi wejściowych antywłamaniowych? Trafiłeś idealnie, to właśnie tutaj je znajdziesz!

Bezpieczeństwo drzwi Aluhaus

1. Czytnik Bluetooth, czytnik linii papilarnych, klawiatura numeryczna. 2. Napęd elektryczny z zasuwnicą Secury. 3. Przepust kablowy. 4. Instalacja elektryczna. 5. Black box/instalacja logiczna. 6. Przycisk portierski (opcja). 7. Integracja ze SMART HOME / centrala alarmowa (opcja). 8. Kontraktron / czujnik rygla.
Czytniki linii papilarnych w wersji wieloprzekaźnikowej umożliwiają otwarcie dodatkowo np. bramy.

Dobierz rozwiązania Aluhaus

Wypełnij formularz, jeżeli chcesz wycenić drzwi zewnętrzne, okna lub dowiedzieć się więcej o systemach Aluhaus.
Nasi specjaliści oddzwonią do Ciebie i odpowiedzą na Twoje pytania.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, zapewnienia najwyższych standardów obsługi oraz w celu kierowania do Państwa treści marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na ich otrzymywanie.  Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Państwu prawach W celu obsługi Państwa zapytania i przygotowania oferty, Państwa dane osobowe podane w ramach formularza zostaną przekazane wybranemu partnerowi handlowemu Oknoplast.
Przesłanie formularza oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi Państwa zapytania. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez przesłanie żądania na adres: privacy@oknoplast.com.pl*Pola wymagane