Drzwi wejściowe aluminium

Drzwi wejściowe aluminium2022-02-22T13:42:52+01:00

Drzwi wejściowe aluminium

Najlepsza izolacja termiczna – drzwi wejściowe aluminium od Aluhaus

Drzwi, to element wyposażenia domowego – właśnie one zwiastują to, co czeka Cię w środku, kiedy tylko je otworzysz. Odpowiednio dobrany model to taki, który obniża znacząco wszelkie koszty eksploatacyjne, będzie solidny i zapewni bezpieczeństwo Tobie i całej Twojej rodzinie. Wszystko zależy oczywiście od Twoich preferencji, gustu i obecnej aranżacji. Drzwi wejściowe aluminium od Aluhaus, to kompilacja stylu i funkcjonalności – bez wątpienia drzwi to swoista wizytówka każdego domu. Bardzo dobrze jest dokładnie przestudiować wszystkie parametry techniczne produktu, tak aby idealnie wpasował się on w futrynę Twojego mieszkania. Na rynku obecnych jest naprawdę wiele ciekawych rozwiązań – my postawiliśmy dziś na drzwi aluminiowe!

U nas nie ma kompromisów w kwestii wykańczania i produkcji naszych drzwi. Robimy wszystko bardzo dokładnie z największą starannością i precyzją. Każdy szczegół, jaki zawierają drzwi wejściowe aluminium, jest starannie dopracowany i estetyczny. Modele, jakie oferujemy, cechuje nie tylko nieszablonowy design, lecz również skuteczna izolacja termiczna – przekonaj się sam!

To właśnie nasze drzwi wejściowe aluminium cechuje niesamowita trwałość i dźwiękochłonność

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak dużo ciepła potrafi uciec przez szczeliny obecne w drzwiach. Aluminiowe konstrukcje bardzo często są wykorzystywane w budownictwie pasywnym i niskoenergetycznym. Takie drzwi idealnie oddzielą od siebie dwie mieszające się ze sobą warstwy powietrza, czego efektem będzie utrzymujący się w Twoim domu komfort cieplny. Dom nie tylko często przepuszcza zimne prądy powietrza do środka, lecz również pełni funkcję prywatnego azylu, gdzie spokojnie odpoczniesz w domowym zaciszu, z dala od miejskiego zgiełku, czy ruchliwych ulic.

Jeśli chodzi o wytrzymałość naszych drzwi, to jest ona jak najbardziej na najwyższym poziomie. Takie konstrukcje nie tylko odpowiednio chronią Twój dom przed utratą ciepła, lecz również gwarantują Ci znakomitą ciszę. To jedno z najlepszych zabezpieczeń przed niekorzystną pogodą i włamywaczami – są one niemalże niepodatne na uszkodzenia i czynniki mechaniczne. Stolarka z aluminium nie wymaga impregnacji i licznych zabiegów pielęgnacyjnych, co tylko ułatwia Ci zadanie. Dodatkowo takie drzwi są bardzo odporne na silne nasłonecznienie.

Ciepłe drzwi wejściowe Aluhaus

Ciepłe drzwi wejściowe Aluhaus

URUCHOM KONFIGURATOR

PRODUKTY ALUHAUS

Dobierz rozwiązania Aluhaus

Wypełnij formularz, jeżeli chcesz wycenić drzwi zewnętrzne, okna lub dowiedzieć się więcej o systemach Aluhaus.
Nasi specjaliści oddzwonią do Ciebie i odpowiedzą na Twoje pytania.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, zapewnienia najwyższych standardów obsługi oraz w celu kierowania do Państwa treści marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na ich otrzymywanie.  Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Państwu prawach W celu obsługi Państwa zapytania i przygotowania oferty, Państwa dane osobowe podane w ramach formularza zostaną przekazane wybranemu partnerowi handlowemu Oknoplast.
Przesłanie formularza oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi Państwa zapytania. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez przesłanie żądania na adres: privacy@oknoplast.com.pl*Pola wymagane
SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ

PORADY I WSKAZÓWKI

Spersonalizowane drzwi wejściowe – jak korzystać z konfiguratora drzwi Aluhaus?

Każdy dom to odrębna historia. Jako inwestorzy, dobieramy technologię oraz rozwiązania dla naszego domu, aby tworzyły spójną całość. Wybierając drzwi spersonalizowane do naszych potrzeb, nie musimy iść na żaden kompromis. Dowiedz się jak bez wychodzenia

Komfort i bezpieczeństwo – co wyróżnia nowoczesne drzwi zewnętrzne z aluminium?

Nowoczesne drzwi zewnętrzne są wizytówką domu. To pierwszy element, który widzą goście wkraczający w nasze progi oraz podstawowa ochrona przed nieproszonymi gośćmi. Drzwi wykonane z aluminium dzięki zastosowanej w nich technologii podnoszą komfort codziennego użytkowania,

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW >>
Przejdź do góry