Drzwi aluminiowe zewnętrzne

Drzwi aluminiowe zewnętrzne

Poznaj modele drzwi Aluhaus >> lub skonfiguruj swoje drzwi przy użyciu konfiguratora drzwi >>

Drzwi aluminiowe zewnętrzne to gwarancja najwyższej jakości

W Aluhaus staramy się tworzyć projekty drzwi zewnętrznych, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Marzysz o stylowym wejściu do domu, które zachwyci gości niebanalnym designem? A może marzą Ci się drzwi aluminiowe zewnętrzne, które będą posiadały doskonałe parametry izolacyjne? Naszym zdaniem te cechy mogą iść ze sobą w parze. Stawiając na stolarkę Aluhaus, otrzymujesz gwarancję:

  • bezpieczeństwa na najwyższym poziomie,
  • łatwości użytkowania,
  • nowoczesnego designu,
  • energooszczędności.

Myślisz, że to wszystko, co mamy Ci do zaoferowania? Nic z tych rzeczy. Nawet najlepsze rozwiązania technologiczne mogą okazać się niewiele warte, jeżeli są szkodliwe dla środowiska. Drzwi tworzone przez naszych specjalistów zostały zaprojektowane w taki sposób, aby stolarka Aluhaus mogła być w 100% odzyskiwana jako surowiec wtórny i to bez jakichkolwiek strat jakościowych. Dbasz o środowisko naturalne i starasz się żyć ekologicznie? W takim razie już wiesz, na jakiego producenta warto postawić.

Stylowe wejście do domu? Z nami to możliwe!

Każdy marzy o stylowym wejściu do domu. To w końcu ono odpowiada za zrobienie pierwszego, dobrego wrażenia na odwiedzających Cię gościach. Dlatego właśnie stolarka Aluhaus stawia nie tylko na tworzenie drzwi o doskonałych parametrach izolacyjnych. Każdy oferowany przez nas model posiada swój unikatowy design, który zachwyca doskonale przemyślaną stroną wizualną. Przykładem mogą być tutaj drzwi aluminiowe wejściowe z linii Inox, które dzięki minimalistycznej stylistyce nawiązują do modernizmu. Doskonale współgrają z odważnymi projektami wnętrz, dodając im jeszcze więcej charakteru i wyrazistości.

W Aluhaus wiemy, że detale potrafią robić różnicę. Dlatego przykładamy ogromną wagę do każdego szczegółu przy projektowaniu naszych drzwi. U nas nie ma mowy o jakichkolwiek niedociągnięciach, czy słabszej jakości. Doskonałym tego przykładem mogą być aplikacje z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Wybierając drzwi aluminiowe zewnętrzne, możesz liczyć na to, że te przetrwają nawet najbardziej niekorzystne warunki atmosferyczne, a dodatkowo będą łatwe w utrzymaniu w czystości.

Drzwi aluminiowe zewnętrzne zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa?

Bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Dlatego decydując się na nasze drzwi aluminiowe zewnętrzne, masz możliwość wyboru najnowocześniejszych zabezpieczeń, które ochronią Twój dom przed włamaniem. Przykładem może być wkładka Janus, która stanowi jeden z najczęstszych wyborów naszych Klientów. Dzięki temu, że wyposażona jest w wielopłaszczyznowe zapadki oraz ochronę antyrozwierceniową i zabezpieczenie przed kopiowaniem klucza, stanowi najwyższej klasy barierę dla prób nieautoryzowanego otwierania drzwi. Mówiąc wprost: z nami ochronisz swój dom najlepiej, jak to możliwe.

Dla bardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy również kilka modeli zasuwnic:

  • podstawowa wersja, posiadająca ryglowanie automatyczne,
  • zasuwnica Automatic A2 z dodatkowymi wyzwalaczami,
  • zasuwnica Automatic A3 (rozbudowany o kolejny punkt model A2) – oferowany wyłącznie przez Aluhaus,
  • zasuwnica A4, posiadająca podwójne kasety ryglujące.

To jednak nie wszystko. Decydując się na drzwi aluminiowe zewnętrzne od Aluhaus, masz możliwość wyboru różnego rodzaju akcesoriów, które pozwolą Ci jeszcze bardziej podnieść poziom bezpieczeństwa Twojego domu. Mowa tu m.in. o klawiaturach numerycznych, czytniku linii papilarnych, czy czytniku RFID. Te nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają całkowicie wykluczyć niebezpieczeństwo nieautoryzowanych prób otworzenia drzwi oraz zapewniają domownikom głęboki i spokojny sen.

Czytnik linii papilarnych

Ciekawi Cię oferta regionalna? Zobacz, co przygotował jeden z naszych partnerów: https://www.aluhaus.com.pl/miasta_salony/drzwi-zewnetrzne-brzeg/

Drzwi aluminiowe do domu

Drzwi aluminiowe do domu

Poznaj modele drzwi Aluhaus >> lub skonfiguruj swoje drzwi przy użyciu konfiguratora drzwi >>

Dobierz rozwiązania Aluhaus

Wypełnij formularz, jeżeli chcesz wycenić drzwi zewnętrzne, okna lub dowiedzieć się więcej o systemach Aluhaus.
Nasi specjaliści oddzwonią do Ciebie i odpowiedzą na Twoje pytania.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, zapewnienia najwyższych standardów obsługi oraz w celu kierowania do Państwa treści marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na ich otrzymywanie.  Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Państwu prawach W celu obsługi Państwa zapytania i przygotowania oferty, Państwa dane osobowe podane w ramach formularza zostaną przekazane wybranemu partnerowi handlowemu Oknoplast.
Przesłanie formularza oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi Państwa zapytania. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez przesłanie żądania na adres: privacy@oknoplast.com.pl*Pola wymagane