Drzwi wejściowe Aluhaus Flat

Drzwi aluminiowe antracyt – Aluhaus sięga po najnowsze trendy

Aluhaus jest marką, która w branży stolarskiej funkcjonuje już od ponad 25 lat. W tym czasie zdobyliśmy cenne doświadczenie, które umożliwia nam tworzenie projektów drzwi o doskonałych parametrach izolacyjności i nowoczesnych zabezpieczeniach. Niech Cię to jednak nie zmyli! Niebanalny design również jest jednym z naszych priorytetów. Nasi projektanci dokładają wszelkich starań, aby stale zaskakiwać oryginalnymi pomysłami, które są zgodne z utrzymującymi się na rynku trendami. Przykładem mogą być nasze drzwi aluminiowe antracyt.

Antracyt to kolor, który w ostatnich latach zdominował nie tylko branżę wnętrzarską, królując w przeróżnych akcesoriach domowych, czy meblach. To również odcień coraz częściej spotykany w stolarce aluminiowej. Doskonale wpisuje się w nowoczesną architekturę, dodając jej jeszcze więcej estetyki i głębi. Nie mogliśmy przejść obok tego trendu obojętnie, dlatego w ofercie Aluhaus znajdziesz drzwi aluminiowe antracyt, które wyróżniają się na każdym polu – od designu, aż po najwyższe parametry związane z izolacją cieplną.

Design, który nawiązuje do natury

W Aluhaus znajdziesz szeroką ofertę kolorystyczną naszej stolarki aluminiowej. Korzystamy przy tym z wielu odcieni nawiązujących do stylistyki skalnej. Przykładem może być właśnie antracyt, który znajdziesz w naszej palecie kolorów RAL pod numerem 7016. Należy on do popularnej rodziny odcieni, które zaczynają się przy numerze 7000 (szary popielaty), a kończą na 7047 (szary mleczny). Przedział ten oferuje wiele odcieni szarości nawiązujących do naturalnych odcieni skał, takich jak granit, czy bazalt. Te oczywiście również znajdziesz w naszej ofercie. Drzwi aluminiowe antracyt nie są tutaj wyjątkiem!

Wybierając drzwi zewnętrzne do swojego wymarzonego domu, masz ogromny wybór możliwości. W Aluhaus znajdziesz nie tylko modele o jasno określonej kolorystyce. Chciałbyś posiadać różne kolory drzwi od strony wewnętrznej i zewnętrznej, tak aby całość współgrała nie tylko z elewacją budynku, ale i jego wnętrzem? Nie ma sprawy. W Aluhaus masz taką możliwość, ponieważ doskonale rozumiemy potrzeby każdego Klienta. Dla pogłębienia efektów wizualnych wejścia do Twojego domu, wybrane drzwi aluminiowe antracyt możemy również wyposażyć w dodatkowe przeszklenia, poddane piaskowaniu. A to tylko niektóre z oferowanych przez nas propozycji!

Drzwi aluminiowe antracyt, które zaprojektujesz… sam?

W Aluhaus jesteśmy zdania, że dobrze zaprojektowane rzeczy należą się każdemu. Dlatego stworzyliśmy narzędzie, pozwalające naszym Klientom na samodzielne zaprojektowanie wymarzonych drzwi zewnętrznych. Mowa tutaj o konfiguratorze drzwi, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. Pozwala on na stworzenie unikalnego projektu, który będziesz mógł obejrzeć na elewacji budynku. Takie rozwiązanie pozwala zwizualizować każdy projekt drzwi, dzięki czemu nasi Klienci mogą zobaczyć, jak wykonany przez nich projekt prezentuje się „na żywo”. Drzwi aluminiowe antracyt według Twojego autorskiego projektu? U nas sam możesz wybrać:

  • ilość przeszkleń oraz ich rozmieszczenie,
  • wymiary oraz kierunek otwierania drzwi,
  • ilość użytych aplikacji,
  • system drzwi,
  • kolory po stronie wewnętrznej i zewnętrznej,
  • rodzaje zabezpieczeń.

To oczywiście nie wszystko. Decydując się na wykonanie samodzielnego projektu z pomocą naszego konfiguratora drzwi, masz szereg dodatkowych opcji do wyboru. Dzięki temu dajemy Ci możliwość stworzenia unikalnego projektu, który zachwyci designem i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Wszyscy nasi Klienci mogą jednak liczyć na nasze pełne wsparcie i to na każdym etapie realizacji zamówienia. Masz pytanie o proponowane przez nas zabezpieczenia? A może chciałbyś dowiedzieć się, która seria drzwi sprawdzi się u Ciebie najlepiej? Nie musisz się martwić. Jesteśmy tu dla Ciebie i chętnie służymy radą. Wymarzone drzwi aluminiowe antracyt? Z nami masz je na wyciągnięcie ręki!

Dobierz rozwiązania Aluhaus

Wypełnij formularz, jeżeli chcesz wycenić drzwi zewnętrzne, okna lub dowiedzieć się więcej o systemach Aluhaus.
Nasi specjaliści oddzwonią do Ciebie i odpowiedzą na Twoje pytania.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, zapewnienia najwyższych standardów obsługi oraz w celu kierowania do Państwa treści marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na ich otrzymywanie.  Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Państwu prawach W celu obsługi Państwa zapytania i przygotowania oferty, Państwa dane osobowe podane w ramach formularza zostaną przekazane wybranemu partnerowi handlowemu Oknoplast.
Przesłanie formularza oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi Państwa zapytania. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez przesłanie żądania na adres: privacy@oknoplast.com.pl*Pola wymagane