Włodawa

Włodawa – PIXEL HOME – Partner Handlowy

ul. Czworobok 10/14
22-200 Włodawa

tel. 695 378 781

Więcej informacji
Pomysł na nowe drzwi zewnętrzne? Włodawa nie musi szukać! Wystarczy odwiedzić nowy salon Aluhaus i wybrać swój model spośród wielu różnych egzemplarzy. Mamy dla Was ponadczasowe drzwi Tenvis i Elite oraz najróżniejsze akcesoria, które zwiększą komfort, walory estetyczne i bezpieczeństwo. Wszystkiego doglądają najlepsi eksperci i fachowcy, którzy z pewnością pomogą wybrać odpowiednie drzwi. Jeżeli chcesz, zajmą się także pomiarami i montażem. W Aluhaus to Ty jesteś najważniejszy! Do zobaczenia w jednym z salonów.

FAQ: Jakie pytania zadawali nam mieszkańcy Włodawy?

  1. Jakie drzwi do mieszkania w bloku?W przypadku mieszkań w bloku, najlepiej sprawdzają się drzwi Tenvis. Zwłaszcza linie Inox i Classic powinny przypaść Wam do gustu. Odznaczają się one idealnym balansem pomiędzy majestatyczną elegancją i ponadczasowym charakterem, dzięki czemu podkreślają urok mieszkania, nie gryząc się przy tym z warunkami, jakie towarzyszą blokowisku.

  1. Jakie dodatki do drzwi Elite?Akcesoria, które znacznie poprawiają walory estetyczne, zawsze cieszą się popularnością i zaufaniem naszych klientów. Naświetla boczne i odpowiednie pochwyty to najlepszy sposób na stworzenie czegoś wyjątkowego. Naświetla są wyposażone w dekoracyjne szyby piaskowe, a wzory można dostosować do własnych potrzeb. To, w połączeniu z odpowiednim pochwytem, stworzy drzwi, od których trudno oderwać oczy!

  1. Co to konfigurator drzwi?Konfigurator to prosta i intuicyjna aplikacja, która pomaga stworzyć projekt dowolnych drzwi. To narzędzie daje wolną rękę przy projektowaniu drzwi, z uwzględnieniem nawet najmniejszych szczegółów, dzięki czemu każdy z Was może zdobyć drzwi, które sprostają oczekiwaniom - w końcu sami je tworzycie.

  1. Zajmujecie się także stolarką okienną?W naszych salonach znajdziecie okna, ponieważ jesteśmy partnerem handlowym marki Oknoplast. To niekwestionowany lider wśród producentów, więc okna, które u nas kupujecie, są po prostu niezawodne!