Tarnów

Czas na nowe drzwi zewnętrzne? Tarnów jest gotowy na ten obowiązek! Wystarczy odwiedzić nowy salon Aluhaus i wybrać model, który najbardziej przypadnie do gustu. Tylko tyle! Pomiarem, transportem i montażem zajmiemy się sami - jeżeli takie jest Twoje życzenie. W końcu drzwi to inwestycja na długie lata, więc muszą być idealne. Najwyższa jakość to nasza dewiza - tym się chwalimy i z tego jesteśmy naprawdę dumni! Zaufało nam już wielu klientów - nie tylko z Tarnowa i Polski, ale z całej Europy! Teraz przyszła kolej na Ciebie! Wybierz swoje nowe drzwi i ciesz się zupełnie nową jakością!

FAQ: Takie pytania zadawali nam mieszkańcy Tarnowa

1. Jak znaleźć najbliższy salon Aluhaus? Wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową aluhaus.com.pl i wejść w zakładkę “gdzie kupić?”. Wpisz swoją lokalizację i sprawdź, gdzie w Twojej okolicy stacjonujemy ze swoim salonem! W całej Polsce jest ich ponad 100! Z pewnością znajdzie się coś blisko Ciebie!
2. Jak skorzystać z konfiguratora drzwi? Aplikacja jest niezwykle prosta i intuicyjna. Dzięki niej możesz krok po kroku skonfigurować własny model, który idealnie wkomponuje się w Twoje potrzeby i gust. Wszystko zaczyna się od wyboru typu i wymiarów drzwi. Potem, wraz z kolejnymi podpunktami, można decydować o każdym - nawet najmniejszym detalu. Dzięki temu zadowolenie z zakupów jest po prostu gwarantowane!
3. Jakie drzwi do mieszkania w kamienicy? Jeżeli to klasyczna i skromna kamienica, to idealnie sprawdzą się tutaj drzwi Tenvis z serii Classic lub modele Elite. W przypadku tych drugich, najlepszym rozwiązaniem będą linie Inox i Classic. Wszystkie wymienione modele odznaczają się ponadczasowym charakterem, który ze względu na swoją unikalną formę, sprawdza się niemalże w każdych warunkach!
4. Na czym polega piaskowanie? Szyby w naszych drzwiach są dekoracyjne i przyozdobione wzorami. Tworzenie takiego ozdobnego wzoru na szybie to właśnie piaskowanie. Dotyczy to także naświetl bocznych, które potęgują efekty wizualne. Małopolskie już wyposażyło się w drzwi zewnętrzne z naszej oferty. Kliknij i obejrzyj nasze produkty. Będziesz zachwycony jakością wykonania i dbałością o najmniejszy detal.
Przejdź do góry