Strzelin

Strzelin – BAXPOL – Partner Handlowy

ul. Targowa 25
57-100 Strzelin

tel. 71 392 35 28

Więcej informacji
Ktoś z Was myślał o nowych drzwiach zewnętrznych? Jeśli jesteście ze Strzelina lub okolic, powinniście sprawdzić, co przygotował dla Was Aluhaus! W najnowszej ofercie znajdziecie nie tylko drzwi Tenvis i Elite. Czekają na Was najróżniejsze akcesoria, które poprawią komfort, estetykę i bezpieczeństwo! Najlepsi eksperci pomogą Wam wybrać odpowiednie produkty tak, by wszystko było dopieszczone na ostatni guzik - w końcu drzwi zewnętrzne to inwestycja na lata. W naszym salonie masz pewność, że to dobry wybór, a solidne i niezawodne drzwi będą o tym codziennie przypominać!

FAQ: Takie pytania zadawali nam mieszkańcy Strzelina

  1. Jak znaleźć najbliższy salon? Wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową aluhaus.com.pl i znaleźć tam zakładkę “gdzie kupić?”. Znajdziecie tam wszystkie salony w okolicy, ich godziny otwarcia, najświeższe newsy oraz niezbędne dane kontaktowe. To co, widzimy się na miejscu?

  1. Jakie drzwi do nowego domu jednorodzinnego? W przypadku nowych budowli i świeżych projektów, najlepiej sprawdzają się modele Tenvis. Szczególnie popularne są te z serii Classic i Intariso. Jeśli dom jest stylizowany na klasyczny - powinniście poświęcić chwilę naszym modelom Elite - one zawsze świetnie komponują się z klasycznymi budynkami, a linia Futura to wręcz fenomenalne połączenie klasyki z ponadczasowością. To zdecydowanie wybór dla każdego!

  1. Jak korzystać z konfiguratora drzwi? Całość jest niezwykle proste i intuicyjna. Wystarczy wykonywać wszystkie polecenia krok po kroku. Zaczniecie standardowo, od typu i wymiarów drzwi, by stopniowo i po kolei schodzić w dół, gdzie można wybierać wszystkie dodatki i akcesoria. Z naszym innowacyjnym narzędziem możecie stworzyć dokładnie takie drzwi, jakich potrzebujecie! To właśnie dlatego gwarantujemy Wam zadowolenie z zakupów - dajemy dokładnie to, czego chcecie!

  1. Jak dobrać naświetla boczne? W naszej ofercie znajdziecie naświetla do drzwi Tenvis i Elite, dlatego też trzeba wybrać akcesoria dedykowane do konkretnego modelu drzwi. Mamy 7 różnych naświetl, a każda wersja jest dostępna w dwóch wariantach: Tenvis i Elite.
Dolnośląskie jest już wyposażone w najlepsze drzwi zewnętrzne. Dostosuj drzwi do własnych preferencji, zapoznaj się z nowoczesnym designem i poziomem bezpieczeństwa prezentowanych produktów. Aby poznać ofertę regionalną przejdź na tę stronę.
Przejdź do góry