Straszyn

Straszyn – PARKAN – Partner Handlowy Premium

ul. Juliana Tuwima 4
83-010 Straszyn

58 721 30 52

Więcej informacji
Puck – OKNOSFERA – Partner Handlowy Premium

ul. Żarnowiecka 1
84-100 Puck

tel. 58 553 41 41

Więcej informacji
Czy ktoś zamawiał drzwi zewnętrzne? Straszyn może od dziś korzystać z usług Aluhaus! Jesteśmy tutaj po to, by zapewnić Wam najlepszej jakości drzwi, z których będziecie zadowoleni przez długie lata! Bo właśnie takie powinny być przecież drzwi zewnętrzne! W naszej ofercie znajdziecie zarówno modele nowoczesne, pełne gracji i stylu, jak i warianty, które nawiązują do tradycyjnych, ponadczasowych rozwiązań. Jednym słowem - tutaj znajdziecie drzwi, z których będziecie zadowoleni. Mamy na myśli nie tylko funkcjonalność i jakość, ale też walory estetyczne. Zainteresowani? Czekamy na Was w Aluhaus - najlepszym sklepie z drzwiami zewnętrznymi!

FAQ: O to pytali mieszkańcy Straszyna. Sprawdź najpopularniejsze pytania z Twojej miejscowości!

  1. Jak się z Wami skontaktować? Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową! Znajdziesz tam formularz zgłoszeniowy. Możesz także do nas zadzwonić - numer telefonu będzie także na stronie! W zakładce “gdzie kupić” znajdziesz natomiast najbliższy salon Aluhaus oraz godziny, w których jest otwarty.

  1. Czy sam muszę dokonać pomiaru drzwi wejściowych? Oczywiście, że nie! Możesz zamówić taką usługę poprzez jeden telefon, wiadomość internetową lub w salonie.

  1. Sprzedajecie także drzwi tarasowe? Tak! Możesz zobaczyć pełną ofertę na stronie internetowej Aluhaus, w zakładce “drzwi tarasowe”. Polecamy także kontakt z naszymi ekspertami - znajdziesz ich w salonach, także w Straszynie!

  1. Skąd u Was okna Oknoplast? Oknoplast to nasz partner handlowy, więc można u nas dostać także najlepsze okna. Oknoplast to lider na rynku europejskim, co oczywiście wiąże się z najwyższą jakością produktów.

  1. Jakie drzwi zewnętrzne do domku jednorodzinnego? Dla skromnych, małych domów stylizowanych na klasyczne, polecamy modele z serii Elite. W nowoczesnych i minimalistycznych natomiast, świetnie spiszą się modele Tenvis. Pełną ofertę możesz znaleźć na stronie internetowej, a jeżeli będziesz potrzebował pomocy, pytaj śmiało! Nasi eksperci na pewno staną na wysokości zadania!