Starachowice

Starachowice – ABUD – Partner Handlowy

ul. Iłżecka 33
27-200 Starachowice

tel. 41 275 45 20, kom. 604 561 016, 533 077 033

Więcej informacji
Przyszła pora na nowe drzwi zewnętrzne? W Starachowicach każdy wie, gdzie znaleźć najlepsze egzemplarze! Salon Aluhaus to miejsce, w którym najwyższa jakość materiałów, staranne wykończenie, niezawodna funkcjonalność i przyjemna dla oka estetyka, zawsze ze sobą świetnie współgrają! Dlatego też każdemu z naszych klientów zawsze gwarantujemy bezkompromisową niezawodność, niezależnie od warunków! W końcu - nowe drzwi to inwestycja na lata i po prostu muszą być niezawodne! Z Aluhaus zawsze masz pewność, że drzwi będą szczelne, a temperatura wewnątrz dokładnie taka, jak chcesz! Zadbaj o swój dom najlepiej jak się da - postaw na sprawdzone i niezawodne drzwi!

FAQ: Jakie pytania zadawali nam mieszkańcy Starachowic?

  1. Nie znalazłem ulubionego koloru drzwi. Co robić? W takiej sytuacji polecamy sprawdzić pełną ofertę na stronie internetowej. Tak też nie wyszło? Nic nie szkodzi! Pozostaje już tylko skorzystać z naszego narzędzia - konfiguratora drzwi. Dzięki niemu każdy z Was stworzy dokładnie takie drzwi, jakie potrzebujecie. Odnosi się to nie tylko do koloru, ale też każdego, nawet najmniejszego detalu. Chcemy Wam dać wszystko, czego potrzebujecie i chcecie, więc pozostawiamy wolną rękę przy projektowaniu drzwi w naszym konfiguratorze!

  1. Jakie drzwi Elite Inox najlepsze do mieszkania w bloku? Jeżeli macie na oku drzwi Elite z serii Inox, to w warunkach blokowych idealnie sprawdzają się modele Publius i Paulus - te dwa cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Nie oznacza to jednak, że inne modele in ustępują! Wszystkie modele Elite i Tenvis sprawdzą się doskonale pod względem funkcjonalności, więc jedynym kryterium pozostaje gust - a ten, jak wiadomo, każdy ma inny!

  1. Jakie pochwyty do do drzwi Elite? Zależnie od tego, jaki model z serii Elite wybraliście, mamy pochwyty, które sprawdzą się idealnie w przypadku waszych drzwi. W naszej ofercie znajdziecie zarówno delikatne i klasyczne pochwyty, które podkreślą ponadczasowość drzwi oraz bardziej nowoczesne akcesoria, z którymi Wasze drzwi zyskają zupełnie nowy charakter.

  1. Sprzedajecie także okna? W naszym salonie możecie znaleźć także okna, ponieważ naszym partnerem handlowym jest Oknoplast. Jak wiecie, to lider w swojej branży, który z odnosi kolejne sukcesy na arenie międzynarodowej. Dlatego też mamy pewność, że okna, które Wam oferujemy to absolutny top.

  1. Jak zamówić pomiar drzwi? W Aluhaus dbamy o to, żeby drzwi, które zamówisz były jak najlepiej dopasowane. Dlatego też każdy z Was może poprosić eksperta o fachowy pomiar drzwi zewnętrznych. Jak to zrobić? Wystarczy zadzwonić lub wysłać do nas wiadomość. Można także poprosić o to na miejscu - w salonie. A transport i montaż? Tym także się nie martw! Jeżeli chcesz, zrobimy to za Ciebie!
Sprawdź, jaką ofertę partnera znajdziesz w innym mieście w woj. świętokrzyskim: https://www.aluhaus.com.pl/miasta_salony/drzwi-zewnetrzne-chmielnik/