Puławy

Puławy – DOM EXPERT – Partner Handlowy

ul. Lubelska 41A/4
24-100 Puławy

tel. 81 888 20 40

Więcej informacji
W Aluhaus zależy nam na tym, aby nasi Klienci otrzymywali produkt w 100% zgodny z ich oczekiwaniami. Właśnie dlatego przygotowaliśmy odpowiedzi na najpopularniejsze pytania, jakie zadają nam Klienci w Puławach. Chcesz wiedzieć, gdzie znajduje się nasz salon w tym mieście? A może zastanawiasz się, jakie drzwi wybrać, jeśli zależy Ci na prostych zdobieniach? Już wyjaśniamy!

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne dostaliśmy od mieszkańców Puław?

  1. Czy znajdę wasz salon w Puławach? Jak najbardziej. Aluhaus stale powiększa liczbę placówek w Polsce. Dzięki temu możesz nas znaleźć również w Puławach. Salon naszego partnera handlowego możesz znaleźć na ul. Lubelskiej 41A/4. Możesz go odwiedzić w dni powszednie od 9:00 do 17:00 lub w soboty od 10:00 do 14:00. Wszystkie nasze produkty ze szczegółowymi opisami możesz przejrzeć również na naszej stronie internetowej.

  1. Szukam drzwi zewnętrznych z uporządkowanymi, prostymi zdobieniami. Co mi polecacie? Jeżeli interesują Cię uporządkowane, geometryczne aplikacje na drzwiach, być  może zainteresują Cię nasze drzwi zewnętrzne z linii Geometric. Na ich panelach umieściliśmy przeszklenia o prostych kształtach. Wszystkie aplikacje wykonaliśmy ze stali nierdzewnej. Dzięki temu, że są one licowane z powierzchnią panelu, będziesz mógł łatwo utrzymać drzwi w czystości. Wszystkie drzwi z linii Geometric charakteryzują się klarownym układem zdobień i matematycznym uporządkowaniem. Modele z tej linii znajdziesz na naszej stronie internetowej, w katalogu, w zakładce „Home”.

  1. Jakie zabezpieczenia należą do wyposażenia standardowego waszych drzwi Tenvis? Proponowane przez nas drzwi zewnętrzne Tenvis już w wyposażeniu standardowym posiadają kilka rodzajów zabezpieczeń. Są to: rozeta pierścieniowa zabezpieczająca wkładkę przed włamaniem, wkładka na klucz bez blokady (umożliwiająca otwarcie drzwi w sytuacji, gdy jest on pozostawiony w zamku od strony wewnętrznej) oraz  zamek samoryglujący drzwi w trzech punktach z regulowanymi zaczepami umieszczonymi na części ramowej (Secury Automatic 2).

  1. Czy w waszej ofercie znajdę różne rodzaje szyb do drzwi zewnętrznych? Oczywiście. W Aluhaus proponujemy wiele rozwiązań dotyczących przeszkleń w drzwiach zewnętrznych. Planując zakup u nas w sklepie, możesz sprawdzić, jak wybrana przez Ciebie szyba będzie prezentować się w konkretnym modelu drzwi. Jest to możliwe w „Konfiguratorze drzwi”, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. Dzięki niemu każdy oferowany przez nas model możesz spersonalizować do własnych potrzeb.
Przejdź do góry